پنجره ای رو به شب هرشب از ساعت 23:00 به مدت 180دقیقه

رادیو ورزش

پنجره اي رو به شب

گپ و گفتی والیبالی با حمزه زرینی

برنامه "شبی با والیبال" دوشنبه 17 مهر، با حضور حمزه زرینی، والیبالیست، به مرور خاطرات و مسائل روز والیبال كشور پرداخت.

1396/07/18
09:31

به گزارش رادیو ورزش؛ حمزه زرینی، والیبالیست، درباره خود گفت: من متولد 26 مهر 1364 هستم. اصالتاً كرد و بزرگ شده اسلامشهر هستم. پدرم كشتی گیر بود و من هم 2 سال در این رشته فعالیت داشتم و به مقام هایی هم دست پیدا كردم. پدر بسیار اصرار داشت كه كشتی را ترك كنم و در رشته دیگری فعالیتم را شروع كنم. بنده بنا به اتفاق و با كمك وادی ورزش والیبال را برای ادامه فعالیت انتخاب كردم.
وی، ادامه داد: دوم دبیرستان بودم كه وادی به مدرسه مان آمد و دانش آموزان قد بلند را انتخاب كرد و برای آموزش به كانون ها برد. درست است كه اتفاقی والیبالیست شدم؛ اما علاقه من به این رشته به خاطر بازیكن خارجی بود كه شماره هفت می پوشید و خدا خواست با این بازیكن بازی هم كردم و حتی در مقابل تیمشان پیروز هم شدیم. من جزء بازیكنانی هستم كه بسیار خوش شانس بودم؛ البته بسیار زحمت كشیدم؛ اما خدا هم مسیر خوبی را بر سر راه من قرار داد.
زرینی، عنوان كرد: من از تیم ملی خداحافظی نكرده ام و هرگاه هم به بنده پیشنهاد شود با افتخار پیراهن تیم ملی را بر تن می كنم.
این والیبالیست، از بی توجهی مسئولین والیبال گلایه كرد و گفت: امیدوارم هیچ بازیكنی مصدوم نشود. در دوران مصدومیتم بسیاری افراد كه از آنها انتظار داشتم، حتی حالی از من نپرسیدند؛ در حالیكه قبل از مصدومیت در اوج بودم. پس از بازگشت به والیبال هیچ كس نگفت كه با زحمت و تلاش به میادین بازگشته ام و همه سعی كردند انتقاد كنند.
وی، در ارتباط با وضعیت تیم ساری گفت: بسیار علاقه مند بودم كه تیم ساری به لیگ بازگردد؛ خوشبختانه با صحبت هایی كه با یك سری مسئولین داشتم، این اتفاق افتاد و وادی و غلامی هم به ساری بازگشتند.
برنامه زنده پنجره ای رو به شب، دوشنبه ها با نام شبی با والیبال، با اجرای مسعود اسكویی و كارشناسی علی شاكری و جمشید حمیدی، كاری از گروه مسابقات ورزشی است كه با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش های ورزشی و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از ساعت 22 به مدت 4 ساعت تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

دسترسی سریع
پنجره ای رو به شب