پنجره ای رو به شب هرشب از ساعت 23:00 به مدت 180دقیقه

رادیو ورزش

پنجره اي رو به شب

مباشری: ولاسكو كاملترین مربی خارجی تیم والیبال ایران بود


برنامه "شبی با والیبال" دوشنبه 8 آبان، باعلیرضا مباشری، ملی پوش والیبال، گپ و گفتی والیبالی انجام داد.

1396/08/09
08:14


به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا مباشری، ملی پوش والیبال، بیوگرافی خود را اینطور شرح داد: من 29 سال سن دارم. از كودكی به رشته والیبال علاقه داشتم. بنده ابتدا با تیم مدرسه در مسابقات ناحیه ای آموزش و پرورش شركت كردم. در این مسابقات استعدادیابی انجام می شد و 3 نفر برای باشگاه فولاد مباركه انتخاب شدیم. حدود 3 سال زیر نظر نیمافر در باشگاه فولاد مباركه كار كردم.
این ملی پوش، ادامه داد: من دعوت شده تیم ملی نوجوانان بودم؛ اما در 20 نفر خط می خوردم و انتخاب نمی شدم. با تلاش و تمرینات بیشتر توانستم خود را به تیم ملی امید برسانم. زمانیكه اكبری سرمربی تیم ملی امید بود، با این تیم به هند رفتیم و خوشبختانه قهرمان شدیم؛ پس از آن بلافاصله در جام شیخ راشد امارات هم قهرمان شدیم. خداروشكر هر وقت كه پیراهن تیم ملی را پوشیدم با تمام وجود جنگیدم.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا نخستین بار توسط ولاسكو به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدید، بیان كرد: بله؛ سال 2011 برای حضور در بازیهای مقدماتی لیگ جهانی چین من را دعوت كرد.
مباشری، مسابقات مهمی كه با تیم ملی شركت كرده است را بدین صورت شرح داد: من با تیم ملی در بازیهای AVC كاپ حدوداً 2،3 دوره قهرمان شدیم؛ بازیهای جام ملت های آسیا یك دوره قهرمان شدیم و در بازیهای لیگ جهانی 3 دوره شركت داشتم.
وی، در پاسخ به این سوال كه در بین سه مربی خارجی كواچ، لوزانو و ولاسكو، كدام یك تأثیر بیشتری روی كار شما داشت، عنوان كرد: من با هر سه مربی كار كرده ام. به نظرم كاملترین مربی خارجی كه در ایران كار كرده ولاسكو است؛ زیرا از بعد اعتماد بنفس، روانشناسی و مسائل فنی به روز بود. واقعاً افتخار می كنم كه با این مربی كار كرده ام.
برنامه زنده پنجره ای رو به شب، دوشنبه ها با نام شبی با والیبال، با اجرای مسعود اسكویی و كارشناسی علی شاكری و سیف الله ترابی، كاری از گروه مسابقات ورزشی است كه با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش های ورزشی و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از ساعت 22 به مدت 4 ساعت تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

دسترسی سریع
پنجره ای رو به شب