پنجره ای رو به شب هرشب از ساعت 23:00 به مدت 180دقیقه

رادیو ورزش

پنجره اي رو به شب

كارخانه: به اندازه سایر تیمها برای صعود شانس داریم

مصطفی كارخانه سرمربی تیم والیبال بانك سرمایه، از آخرین وضعیت این تیم برای حضوری قدرتمندانه در رقابتهای جام باشگاه های جهان با برنامه "شبی با والیبال" گفتگو كرد.

1396/09/21
00:56

به گزارش رادیو ورزش؛ گزارشگر اعزامی این رادیو به شهر "اوپوله" لهستان، محل برگزاری سیزدهمین دوره رقابتهای والیبال جام باشگاه های جهان، روز دوشنبه 20 آذر در تماسی تلفنی با برنامه "شبی با والیبال" اظهار داشت: از امروز ساعت 9 صبح به وقت محلی نشست خبری سرمربیان و كاپیتان های هر 4 تیم بانك سرمایه، لوبه ایتالیا، زاكسا لهستان و سادا كروزیرو برزیل برگزار شد.
مصطفی كارخانه، سرمربی تیم بانك سرمایه نیز كه در این مصاحبه تلفنی حضور داشت درباره شرایط تیم گفت: در مدت 5 روزی كه در لهستان حضور داریم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و امیدوارم كه بتوانیم براساس استراتژی تیمی و هدفی كه برای خودمان درنظر گرفته ایم، در مسابقات حضوری قدرتمندانه داشته باشیم.
وی با اشاره به حضور قدرتمند ترین باشگاههای جهان در این رقابتها یادآور شد: می دانم كه سطح مسابقات بسیار بالاست و باید پرتلاش و كم اشتباه ظاهر شویم. در این مدت طراحی تمرین های ما براساس استراتژی و هماهنگی تیمی خودمان و تمركز روی نقاط قوت و ضعف حریف بوده است.
وی افزود: بازی اول برای ما بسیار اهمیت دارد. امشب روی عملكرد تیمها آنالیزی خواهیم داشت و بازیكنان فیلم بازیها را تماشا می كنند. البته آنالیز اصلی ما فردا خواهد بود. امیدوارم كه بتوانیم در اجرا، عملكرد فنی خوبی را از خودمان به نمایش بگذاریم.
كارخانه به جلسه ای كه صبح همان روز برگزار شده بود اشاره كرد و گفت: در جلسه امروز صبح، همه مربیان و كاپیتان تیم ها حضور داشتند. همه تیم ها برای هم احترام قائل هستند و معتقدند همه تیمها از شانس یكسانی برای پیروزی برخوردارند. ما هم به عنوان نماینده شایسته قاره آسیا خودمان را بی شانس نمی دانیم و برای ارائه بازیهای خوب تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم.
برنامه زنده پنجره ای رو به شب، دوشنبه ها با عنوان "شبی با والیبال"، با اجرای مسعود اسكویی و كارشناسی علی شاكری و سیف الله ترابی، كاری از گروه مسابقات ورزشی است كه با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش های ورزشی و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از ساعت 22 به مدت 4 ساعت تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

دسترسی سریع
پنجره ای رو به شب