پنجره ای رو به شب هرشب از ساعت 23:00 به مدت 180دقیقه

رادیو ورزش

پنجره اي رو به شب

برنامه های نایب رئیس جدید بانوان فدراسیون والیبال


برنامه "شبی با والیبال" دوشنبه 2 مرداد، با حضور فریبا صادقی، نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال و جمشید حمیدی، كارشناس والیبال، به بررسی وضعیت والیبال بانوان و برنامه های فدراسیون پرداخت.

1396/05/03
11:27


به گزارش رادیو ورزش؛ فریبا صادقی، نایب رئیس جدید بانوان فدراسیون والیبال، در ارتباط با اقدامات اخیر فدراسیون، بیان كرد: خوشبختانه امروز استارت یك حركت در استعدادیابی دختران ما زده شد. ما در حال آماده كردن دختران زیر 16 سال جهت شركت در مسابقات زیر گروه المپیك 2018 هستیم.
وی، درباره برنامه هایی كه برای والیبال بانوان در نظر گرفته است، اظهار داشت: متأسفانه با توجه به گذشته نه چندان جالبی كه در بحث والیبال بانوان داشتیم و بی تجربگی هایی كه در مدیریت اتفاق افتاده است، نیاز به فرصت دارم. امیدوارم همكارانم و جامعه والیبال صبوری به خرج بدهند؛ ما باید خانه را از پایه درست كنیم. مطمئناً ما نمی توانیم در فرصت كوتاه والیبال بانوان مان را به سطح اول آسیا یا جهان نزدیك كنیم.
صادقی، تصریح كرد: ما در 8 تیم برتر بزرگسالان آسیا، سكوی 6،7 را داریم و در بخش نوجوانان و جوانان كه اصل كار ما است، حتی رده های نهم به بعد را داریم. اگر ما می خواهیم نتیجه مثبت بگیریم، باید از سنین بسیار پایین شروع كنیم و پایه را درست كنیم كه انشالله در سالهای آتی نتایج درخشانی را بدست بیاوریم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال، اضافه كرد: تصمیم ما این است كه استعدادیابی را از آموزش و پرورش شروع كنیم؛ فراخوان داشته باشیم؛ گروه های سنی دبستانی را تحت پوشش بگیریم و اردوهای دائمی ترتیب بدهیم كه به احتمال قوی در این بخش از مربی خارجی استفاده خواهیم كرد. ما نیز تصمیم داریم كه نوجوانان را گروه بندی كنیم و به فاصله هر دو سال یكبار و با توجه برنامه ریزی بازیهای آسیایی برای آنها برنامه بلند مدت داشته باشیم.
صادقی، در پاسخ به این سوال كه آیا همكاران خود را مشخص كرده اید كه چه كسانی هستند، تشریح كرد: ما در رأس كمیته استعدادیابی شعبانیان را داریم كه وی از مربیان قابل و زحمتكش این رشته هستند. ما از شعبانیان همچنان در بحث مدیریت استفاده می كنیم و احتمالاً بخشی از مربیگری را به وی خواهیم سپرد. ما نیز از یك سری مربی جوان كه ظرف سال گذشته بازیگری را كنار گذاشته اند و وارد دنیای مربیگری شده اند، استفاده خواهیم كرد.
برنامه زنده پنجره ای رو به شب، دوشنبه ها با نام شبی با والیبال، با اجرای مسعود اسكویی و كارشناسی سیف الله ترابی كاری از گروه مسابقات ورزشی با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش های ورزشی و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از ساعت 22 به مدت 4 ساعت تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

دسترسی سریع
پنجره ای رو به شب