جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

كاوه: قهرمانی نوجوانان و جوانان در دنیا هدف ما نیست

مدیر فنی تیم‌های ملی كشتی گفت: قهرمانی جوانان و نوجوانان ما در دنیا خوب است، اما هدف نیست.

1402/03/30
12:15

محسن كاوه مدیر فنی تیم‌های ملی كشتی در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش مطرح كرد: قهرمان شدن نوجوانان و جوانان ما در دنیا خوب است، اما هدف ما نیست. هدف ما این است كه ورزشكاران را در این مسیر هدایت، آموزش و پشتیبانی كنیم تا در سال‌های اول حضور در بزرگسالان بدرخشند.

كاوه در مورد حضور حاجی‌اف مربی روسی در كنار تیم ملی اظهار كرد: حضور آقای حاجی‌اف با استقبال بچه‌های تیم ملی روبرو شده و جنبه دوستی دارد و هیچ هزینه‌ای برای فدراسیون كشتی ندارد و ما از حضور هر كسی كه بتواند به كشتی ما كمك كند استقبال خواهیم كرد.

مدیر فنی تیم‌های كشتی افزود: با توجه به اینكه فاصله مسابقات جهانی بلگراد با مسابقات آسیایی كم است طبق نتیجه‌ای كه در مسابقات جهانی گرفته می‌شود برای حضور ورزشكاران در مسابقات آسیایی تصمیم گیری می‌شود و احتمال اینكه از دو نفر در یك وزن یا یك وزن در دو مسابقه استفاده شود، وجود دارد.

كاوه در مورد مصدومیت كامران قاسمپور گفت: قاسمپور شانس اول مدال برای ماست، اما اولویت ما سلامتی اوست و باید دید تا چند روز آینده روند بهبودی او چگونه پیش می‌رود. اگر لازم به استراحت كردن او باشد از مبین عظیمی یا امیرحسین فیروزپور به جای او استفاده خواهیم كرد.

برنامه جهان ورزش هر روز ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)