جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

امینی: كامران قاسمپور به مسابقات جهانی بلگراد می‌رسد

مربی تیم ملی كشتی آزاد گفت: حسن یزدانی در دوئل ششم در مسابقات بلگراد تیلور آمریكایی را می‌تواند شكست دهد و قاسمپور هم به این مسابقات می‌رسد.

1402/04/13
13:54

احسان امینی مربی تیم ملی كشتی آزاد در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: اردوها از دهم تیر شروع شده و تا بیست و یكم تیر ادامه دارد و آقای عیسی حاجی‌اف در كنار تیم حضور دارد.

امینی ادامه داد: با توجه به اینكه مسابقات جهانی بلگراد صربستان نخستین مرحله كسب سهمیه بازی‌های المپیك است برایمان بسیار مهم هست و
و كامران قاسم پور به مسابقات جهانی بلگراد می‌رسد و در این مسابقات دوئل ششم حسن یزدانی با تیلور آمریكایی را داریم كه با برنامه‌ریزی و آنالیزهایی كه شده حسن یزدانی این بار تیلور آمریكایی را حتما شكست خواهد داد.

مربی تیم ملی كشتی آزاد در مورد لیست اعلام شده تیم ملی برای بازی‌های آسیایی گفت: بعد از جام تختی 7 ملی پوش انتخاب شدند و 3 نفر دیگر بعد از مسابقات بوداپست مجارستان انتخاب می‌شوند و با توجه به اینكه برای مسابقات آسیایی رئیس فدراسیون هم برای انتخاب ملی پوشان دخالت مستقیم دارد، بعد از مسابقات مجارستان لیست نهایی تیم ملی برای شركت در بازیهای آسیایی اعلام خواهد شد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 صبح از شبكه رادیویی ورزش موج اف‌ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود .

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)