جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

اعلام اسامی فرنگی كاران اعزامی به مسابقات جهانی بلگراد

سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی بزرگسالان اسامی فرنگی كاران اعزامی به مسابقات جهانی بلگراد را اعلام كرد.

1402/05/24
14:44

حسن رنگرز مربی تیم ملی كشتی فرنگی بزرگسالان در گفت‌و‌گو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: مسابقات جهانی بلگراد كه 35 روز دیگر آغاز می‌شود از سطح كمی و كیفی بالایی برخوردار است، به دلیل اینكه این مسابقات در سال قبل از المپیك و سهمیه المپیك است از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و اصلاً قابل مقایسه با مسابقات سال‌های قبل نیست و به دلیل اینكه بلافاصله بازی‌های آسیایی را در پیش داریم در بعضی از اوزان باید در هر دو مسابقه كشتی بگیرند كه این امر كار را برای ما سخت‌تر می‌كند.

رنگرز نفرات اعزامی به مسابقات جهانی بلگراد در اوزان مختلف را به شرح ذیل اعلام كرد:

55 كیلوگرم پویا دادمرز

60 كیلوگرم مهدی محسن نژاد

63 كیلوگرم ایمان محمدی

67 كیلوگرم محمدرضا گرایی

72 كیلوگرم دانیال سهرابی

77 كیلوگرم محمدعلی گرایی كاپیتان تیم ملی

82 كیلوگرم علیرضا مهمدی

87 كیلوگرم ناصر علیزاده

97كیلوگرم هادی ساروی

130 كیلوگرم امین میرزازاده

رنگرز افزود: نكته قابل توجه این است كه در وزن 67 كیلوگرم محمدرضا گرایی به مسابقات جهانی و سعید اسماعیلی به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شود، اما سنگین وزن‌ها یعنی ناصر علیزاده، هادی ساروی و امین میرزازاده به هر دو رقابت یعنی مسابقات جهانی بلگراد و مسابقات آسیایی اعزام خواهند شد.

سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی بزرگسالان در مورد تیم ملی فرنگی جوانان گفت: این جوانان بسیار شایسته و توانمند هستند و علی رغم حضور تیم روسیه كه یك تهدید برای ما به حساب می‌آید امیدواریم این جوانان باز هم بتوانند شایستگی‌های خود را اثبات كنند.

رنگرز ادامه داد: ما باید فشار نتیجه‌گیری را از روی كادر فنی جوانان نوجوانان و نونهالان برداریم و محور، اساس و هدف ما پشتوانه سازی و تقویت تیم ملی و پوشاندن خلا در یكسری از اوزان باشد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 ازشبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)