جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

كاوه: همه‌ آنهایی كه دم از پهلوانی می‌زنند پهلوان نیستند

سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان گفت: همه آنهایی كه دم از پهلوانی می‌زنند پهلوان نیستند و فقط شهوت قدرت دارند.

1402/05/31
11:25

محسن كاوه سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان در گفت‌و‌گو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: از لحاظ كیفی مسابقات قهرمانی جهان در سطح بالایی برگزار شد، حضور روسها و آمریكا به سطح مسابقات ارتقا بخشید. بعضی از كشورها در سطح كیفی حدود 50 درصد بودند و 4 تا چهره قوی داشتند ولی در سطح جوانان و نوجوانان مثلث قدرت روس، آمریكا و هند رقابت نزدیكی با ما دارد.

كاوه در مورد اینكه بعضی‌ها نمی‌خواستند با وجود من كشتی جوانان قهرمان شود و من را مقصر می‌دانستند اظهار كرد: بستر آماده سازی تیم جوانان با حمایت فدراسیون كشتی از اواسط بهمن ماه سال گذشته شروع شد تا توانستیم به این موفقیت برسیم ولی در بین راه بعضی آقایان موردهایی را پیش كشیدند و پیكان حمله آنها به سمت من بود كه اگر فدراسیون رسیدگی نمی‌كرد حتماً كناره‌گیری می‌كردم.

كاوه افزود: آنها فقط شهوت قدرت دارند و به جای اینكه تلاش كنند با زنگ زدن به خبرگزاری‌ها و مصاحبه‌هایی كه صحیح نیست كام مردم ما را در حالی كه از این قهرمانی خوشحال هستند، تلخ می‌كنند. همه‌ آن‌هایی كه دم از پهلوانی می‌زنند پهلوان نیستند.

سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان گفت: آینده كشتی ما را این جوانان رقم می‌زنند و خوشحالم كه از این بچه‌ها نسل خوبی به كشتی تزریق می‌شود.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)