ورزش ایران(کشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

دلایل بکارگیری علیرضا رضایی در کادر تیم کشتی امید

برنامه "جهان کشتی" شنبه 15 مهر، در گفتگو باعلی بیات، قهرمان سابق ارتش های دنیا، سرپرست و عضو شورای فنی تیم ملی کشتی آزاد، به بررسی علل انتخاب علیرضا رضایی در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد امید اختصاص داشت.

1396/07/15
17:39

به گزارش رادیو ورزش؛ علی بیات، قهرمان سابق ارتش های دنیا، سرپرست و عضو شورای فنی تیم ملی کشتی آزاد، در ارتباط با دلایل انتخاب علیرضا رضایی برای سرمربیگری تیم ملی کشتی زیر 23 سال گفت: مجید ترکان 3 گزینه را به شورای فنی معرفی کرد. این سه نفر حسن محبی، اکبر فلاح و علیرضا رضایی بودند که هر سه از پذیرفتن مسئولیت امتناع کردند. کار اکنون سخت است؛ فرصت کم است و تیم آنطور که باید و شاید هنوز شکل نگرفته است؛ همه این موارد در تصمیم گیری این نفرات اثر داشت.
بنده و ترکان 2،3 جلسه با رضایی صحبت کردیم؛ در نهایت رضایی عنوان کرد هر زمان که احساس کنم به حضور من نیاز است، خواهم آمد. رضایی حتی برای پذیرفتن این مسئولیت هیچ شرایطی هم نگذاشت. تمرینات تیم اکنون با هدایت رضایی در حال پیگیری است. مسابقات 2 یا 3 آذر ماه در کشور لهستان آغاز می شود.
وی، در پاسخ به این پرسش که قبل از به کارگیری رضایی حدود 90 درصد تیم انتخاب شده بود؛ آیا فکر نمی کنید بهتر بود مربی نقشی در انتخاب نفرات تیم ملی داشت، بیان کرد: بله؛ ممکن است تغییراتی در نفرات انتخابی صورت پذیرد. با رضایی خواهیم گشت و اگر استعدادی پیدا شود، در نفرات انتخابی تجدید نظر خواهد شد. 15 روز قبل از مسابقات ترکیب تیم اصلی را اعلام خواهیم کرد.
برنامه زنده "جهان کشتی" کاری از گروه مسابقات ورزشی، به تهیه کنندگی فرما غریب نژاد و با اجرا و کارشناسی صدرالدین کاظمی، روزهای شنبه هر هفته، ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(کشتی)