جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

بهرامی اعلام كرد؛ قلب كشتی 25 و 26 بهمن در استان لرستان می‌تپد

رئیس هیئت كشتی استان لرستان گفت: رقابت‌های كشتی جام برادران شهید علی پناه روزهای 25 و 26 بهمن به میزبانی این استان با حضور 4 كشور خارجی برگزار می‌شود.

1402/11/24
11:36

فرید بهرامی رئیس هیئت كشتی استان لرستان در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: رقابت‌های كشتی جام برادران شهید علی پناه روزهای 25 و 26 بهمن به میزبانی استان لرستان و در شهر خرم آباد با حضور نمایندگان 4 كشور خارجی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: امروز از ساعت 14 روز پذیرش و فردا و پس فردا مسابقات در ورزشگاه تختی و سالن شهید چاغروند برگزار می‌شود. 130 كشتی‌گیر داخلی و خارجی با هم به رقابت می‌پردازند.

بهرامی گفت: كشورهای خارجی مجارستان، ازبكستان، عراق و قرقیزستان هستند. مجارستان و ازبكستان 23 بهمن به لرستان آمدند و عراق و قرقیزستان هم دیروز آمدند و در حال حاضر در هتل اسكانشان هستند. سوریه و گرجستان هم اسامی دادند، ولی هنوز معلوم نیست بیایند و منتظر جواب روابط بین الملل فدراسیون هستیم.

وی ادامه داد: كشور عراق و ازبكستان با تیم كامل، قیزستان با 8 نفر و مجارستان با 7 نفر در این مسابقات شركت می‌كنند. از ایران هم استان‌های لرستان، مازندران و تهران هر كدام 10 سهمیه و بقیه استان‌ها بین 2 تا 5 سهمیه گرفته‌اند.

رئیس هیئت كشتی استان لرستان افزود: گنجایش سالن مسابقات 2500 نفر است و بلیط فروشی انجام ندادیم. پیش بینی ما این است كه استقبال زیادی از این مسابقات شود.

وی بیان كرد: با توجه به اینكه مسابقات، انتخاب تیم ملی است. مسابقات بسیار سنگین است. همه بضاعت جوانان ایران به جز چهار نفر كه معاف هستند در این مسابقات شركت می‌كنند و جایگزین نفرات المپیكی خواهند بود.

بهرامی در آخر از حمایت‌های استاندار لرستان و اداره كل ورزش و جوانان استان لرستان كه واقعاً سنگ تمام گذاشتند و اداره كل را تبدیل به ستاد برگزاری مسابقات كردند تشكر كرد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)