ورزش ایران(کشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

مازندران قهرمان کشتی آزاد بزرگسالان کشور

برنامه "ورزش ایران، کشتی" شنبه 13 مهر در گفتگو با غلام نوری زاده، دبیر هیئت کشتی استان مازندران به مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد اختصاص داشت.

1398/07/13
14:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور" یادواره شهید ابراهیم هادی" که از پنجشنبه در سالن ورزشی شهید قاسمی بیرجند جریان داشت، شامگاه جمعه با قهرمانی تیم استان مازندران به کار خود پایان داد و قهرمانان رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان ایران در سال 98 مشخص شدند.
در بخش تیمی این مسابقات، تیم های مازندران، تهران و کرمانشاه به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در این دوره از رقابت ها 500 ورزشکار در قالب 34 تیم از استان های سراسر کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند.
غلام نوری زاده، دبیر هیئت کشتی استان مازندران که تیم این استان با فاصله امتیازی زیاد قهرمان این مسابقات شد، پیرامون این رقابتها اظهار کرد: در این مسابقات کشتی گیران می توانند با بردن حریفان چهره شوند. مربیان مازندران در همه رده های پایه کار می کنند. ما در همه رده های سنی کشتی آزاد نسبت به تیمهای دیگر برتری داریم.
وی درخصوص برنامه زمانبندی این مسابقات گفت: فاصله این مسابقات با قهرمانی جهان کم بود و صلاح نبود که در این زمان برگزار شود. اگر دیرتر برگزار می شد تعداد بیشتری شرکت می کردند. بعلاوه کشتی گیران قهرمان جهان و المپیک هم شرکت می کردند. امسال باید تیم را برای المپیک ببندیم. اگر تمام سرمایه کشتی در این مسابقات شرکت می کردند، به نفع تیم ملی بود.
برنامه "ورزش ایران، کشتی"شنبه 13 مهر با اجرای پیرایرانی از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه روزهای شنبه هر هفته، ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(کشتی)