ورزش ایران(کشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

برنامه های مشاور عالی جدید رئیس فدراسیون کشتی

برنامه "ورزش ایران، کشتی" شنبه 27 مهر در گفتگو با محمدحسن محبی، مشاور عالی رئیس فدراسیون کشتی به بررسی برنامه های وی اختصاص داشت.

1398/07/28
10:43

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدحسن محبی، مشاور عالی رئیس فدراسیون کشتی که اخیرا به این سمت انتخاب شده پیرامون برنامه های خود اظهار کرد: علیرضا دبیر شفاف و صادقانه با من صحبت کرد. من دنبال این تفکر بودم که یک مدیر شفاف صحبت کند و این مسئولیت را پذیرفتم. البته مدتی از تیم ملی دور بودم ولی در کرمانشاه تمرین می دادم.
وی ادامه داد: دوست دارم از نزدیک شاهد فعالیت تیم ملی باشم. کشتی متعلق به همه مردم کشور است و ما کشتی گیران خوبی داریم. امیدوارم کشتی دور از تظاهر و ریا و با اخلاق کار کند. کشتی ما در دنیا از هیچ تیمی کمتر نیست.
محبی خاطرنشان کرد: مسابقات لیگ را نگاه کردم و لذت بردم. مربیان جوان و کارآمد کنار تشک بودند که باید از این مربیان جوان به نحو احسن استفاده شود. بعلاوه از تجربه پیشکسوتان هم در کمیته های فنی بهره گرفته و دانسته های آنها به فدراسیون کشتی تزریق شود.
وی عنوان کرد: کشتی ما ریشه دار و از نظر استعداد غنی است. اولویت من این است که به بحث پایه توجه خاصی شود تا پشتوانه تیم ملی بزرگسالان ما در رویدادهای بزرگ باشند.
برنامه "ورزش ایران، کشتی"شنبه 27 مهر با اجرای پیرایرانی از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه روزهای شنبه هر هفته، ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(کشتی)