ورزش ایران(کشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

نائب قهرمانی کشتی آزاد امید در رقابتهای جهانی

برنامه "ورزش ایران، کشتی" شنبه 11 آبان در گفتگو با تقی اکبرنژاد، سرمربی تیم ملی آزاد امید به موضوع نائب قهرمانی تیم امید آزاد در رقابتهای جهانی مجارستان اختصاص داشت.

1398/08/11
13:20

به گزارش رادیو ورزش؛ تقی اکبرنژاد، سرمربی تیم ملی آزاد امید کشورمان که تیمش با کسب سه مدال طلا، یک نقره و دو برنز عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های جهانی مجارستان را از آن خود کرد در خصوص این مسابقات عنوان کرد: حدود سه ماه پیش تیم را تحویل گرفتیم. با توجه به گره های کوری که در وزنهای مختلف وجود داشت، مسابقات انتخابی مجددی برگزار کردیم و 80 درصد تیم تغییر و تحولات پیدا کرد. با برگزاری 3 اردو عازم مسابقات شدیم. کشتی گیران ما شجاع و جنگنده کشتی ایرانی را پیاده کردند و نتیجه ای کسب کردند که در چند سال اخیر کسب نشده بود و نشان داد که ما با برنامه ریزی خوب حرفهای زیادی برای گفتن در دنیا داریم.
اکبرنژاد در مورد علت عدم اعزام علی سوادکوهی به این مسابقات در پی مشکلات در صدور ویزای این ورزشکار که می توانست با کسب یک مدال دیگر قهرمانی را برای تیم ما به ارمغان بیاورد، توضیح داد: ما مطمئن بودیم این کار انجام می شود به همین دلیل کسی را جایگزین نکردیم ولی انجام نشد. تاریخ اعتبار ویزای سوادکوهی گذشته بود و خودش هم در این مورد مقصر بود. امیدوارم چنین مشکلی دیگر رخ ندهد.
وی در رابطه با امیرحسین زارع که همه کشتی هایش را ده بر صفر برد، گفت : یکی از پدیده های کشتی کشورمان است. مربی سازنده اش هم همراه ما بود. کشتی های منطقی و خوبی گرفت و نشان داد که در آینده در وزن 125 کیلوگرم مشکلی نداریم.
برنامه "ورزش ایران، کشتی"شنبه 11 آبان با اجرای اسکویی از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه روزهای شنبه هر هفته، ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(کشتی)