جهان ورزش (دو و میدانی) یك شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

حدادی: مدیران از كاروان ورزشی در بازی‌های آسیایی از لحاظ معنوی حمایت كنند

پرافتخارترین ورزشكار كشورمان در بازهای آسیایی گفت: مدیران ورزشی با رفتن سر تمرینات ورزشكاران از كاروان ورزشی بازیهای آسیایی از لحاظ معنوی حمایت كنند.

1402/05/08
15:37

احسان حدادی در گفت‌و‌گو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: درحال حاضر در تمرینات به دلیل اینكه زمان زیادی است كه مسابقه ندادم و در كرونا افت بدنی شدید داشتم و بعد از كرونا جراحی انجام دادم، حدود 60 متر را پرتاب می‌كنم. در جام امام رضا (ع) 61 متر پرتاب داشتم و با توجه به اینكه یك پرتاب لازم دارم تا پنجمین مدال بازیهای آسیایی را بگیرم امیدوارم در بازیهای آسیایی بالای 63 متر پرتاب دیسك داشته باشم.

وی ادامه داد: پرتابگران دیسك آسیا نمی توانند بیشتر از 63 متر پرتاب كنند، پرتابگران شرق آسیا جثه های كوچكی دارند و عربها هم پشتكار زیادی برای دوومیدانی ندارند در نتیجه بهترین پتانسیل از نظر جثه، قد و بلندی دست را ایران دارد و امیدوارم ایران به جایگاه اصلی خود برگردد و با توجه به اینكه امسال سال آخری است كه در بازی‌های آسایی حضور دارم، احسان حدادی های دیگر بیایند و برای ایران عزیز كسب مدال كنند.

حدادی ضمن خوشحالی از تماس رادیو ورزش با او كه مدتها بود مصاحبه ای نداشته، اظهار كرد: مدیران ورزشی سر تمرینات ورزشكاران بیایند و قبل از بازی‌های آسیایی جدا از بحث مالی از لحاظ معنوی از كاروان ورزشی باز‌ی‌های آسیایی حمایت كنند كه برای روحیه ورزشكاران بسیار تاثیرگذار است.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9:00 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)