جهان ورزش (دو و میدانی) یك شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

سپهرزاد: بهترین‌های دوومیدانی را به بازی‌های آسیایی اعزام می‌كنیم

مدیر فنی تیم‌های دو‌و‌میدانی گفت: بهترین‌ها و سرمایه‌های دو‌ومیدانی را برای بازی‌های آسیایی اعزام خواهیم كرد.

1402/06/12
15:39

هادی سپهرزاد مدیر تیم‌های ملی دو‌ومیدانی در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: اكثریت بچه‌های تیم ملی در تهران البته به جز آقای صابری در مشهد و آقای پیرجهان در تركیه در حال تمرین هستند. آقای تفتیان هم به دلیل رطوبت بالای هانگژو برای ادامه تمرینات خود چند روز آینده به كیش می‌رود.

سپهرزاد در مورد اضافه شدن حسین كیهانی به تیم ملی گفت: حسین كیهانی در دقایق آخر خود را به كاروان اعزامی رساند و شایستگی خود را ثابت كرد و به دلیل ركوردهای بالاتر جایگزین آقای مقدم شد. كمیته المپیك با توجه به اینكه لیست اسامی بسته شده بود با ما همكاری كرد و این جابجایی را انجام داد.

وی ادامه داد: تیم ملی در دو مرحله اعزام می‌شود كه اكثر بچه‌ها در گروه اول سوم مهرماه و گروه دوم پنجم مهر ماه و آقای حدادی به همراه آقای توكلی چهارم مهرماه اعزام خواهند شد.

سپهرزاد اضافه كرد: با توجه به اینكه آقای حسین رسولی یك رقیب جویای نام برای آقای حدادی است و در مسابقات كشوری شركت می‌كند، آقای حدادی هم فردا در مسابقات كشوری خود را محك خواهد زد.

مدیر تیم‌های ملی دو‌ومیدانی در آخر گفت: بهترین‌ها و سرمایه‌های دوومیدانی ایران را به بازی‌های آسیایی می‌فرستیم و امیدواریم با دست پر به كشورمان برگردند.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)