جهان ورزش (دو و میدانی) یك شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

تفتیان: تمام اردوهای خارج از كشور را با هزینه شخصی می‌روم

ركورددار دو صد متر ایران گفت: هیچ حمایتی از هیچ جا نمی‌شوم و اردوهای خارج از كشور را با هزینه شخصی می‌روم.

1402/06/19
13:14

حسن تفتیان ركورددار دو 100 متر ایران در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: در حال حاضر بعد از مسابقات قهرمانی كه در 12 شهریور برگزار شد، در اردوی كیش هستم. سوم مهرماه برای بازی‌های آسیایی هانگژو اعزام خواهم شد و هفتم و هشتم مهر در مسابقات آسیایی شركت خواهم كرد.

تفتیان ادامه داد: در رقابت‌های قهرمانی جهان در رده بیست و سوم قرار گرفتم و عملكرد خوبی داشتم و با بدشانسی نتوانستم به نیمه نهایی راه پیدا كنم.

ركورددار دوی 100 متر ایران اضافه كرد: با توجه به اینكه در بازی‌های آسیایی تا به حال مدال نداشتیم هدف اصلی من بازی‌های آسیایی است. رقبا كاملاً آنالیز شده‌اند و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و در اردوی جامائیكا زیر نظر بهترین مربیان و در كنار بهترین دونده‌ها و همچنین در كنار دومین مرد سریع دنیا تمرین كردم.

تفتیان افزود: تمام اردوهای خارج از كشور را با هزینه شخصی خودم انجام دادم و هیچ حمایتی از كمیته ملی المپیك و فدراسیون نشدم. با كمال تاسف در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا و همچنین بازی‌های آسیایی علاوه بر اصرار فراوان بدون مربی اعزام می‌شوم كه در نتیجه تاثیر بسیاری دارد.

وی گفت: با توجه به اینكه سه نفر دونده 100 متر برای مسابقات آسیایی اعزام می‌شوند باید مربی سرعت با این تیم اعزام می‌شد كه متاسفانه این اتفاق نیفتاد، در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان همسر خانم فصیحی همراه تیم بودند ولی مربی من با تیم همراه نبود.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)