جهان ورزش (دو و میدانی) یك شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

رسولی: امیدوارم جانشین لایقی برای احسان حدادی باشم

قهرمان طلایی پرتاب دیسك كشورمان در هانگژو گفت: هدفم كسب سهمیه المپیك است و امیدوارم جانشین لایقی برای احسان حدادی باشم.

1402/07/16
11:34

حسین رسولی، قهرمان پرتاب دیسك و دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی هانگژو در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: امیدوارم بتوانم جانشین لایقی برای احسان حدادی باشم. در مسابقات قهرمانی آسیا اعتماد به نفس نداشتم و جو مسابقات من را گرفته بود و نتوانستم تكنیكم را اجرا كنم، برای بازی‌های آسیایی هانگژو بیشتر كار كردم و اشتباهاتی را كه داشتم انجام ندادم و در هر بازی روی تكنیك تمركز داشتم و توانستم ضمن شكستن ركورد بازی‌های آسیایی با پرتاب 62/29 مدال طلای بازی‌های آسیایی را بگیرم.

رسولی ادامه داد: هدفم كسب سهمیه المپیك و گرفتن مدال‌های متعدد است. به مربی خودم آقای سپهرزاد ایمان دارم و دنبال یك تیم هستم تا بتوانم راه را به درستی طی كنم.

قهرمان بازی‌های آسیایی هانگژو اضافه كرد: منتظر هستم تا ببینم مسئولین فدراسیون، وزارت ورزش و كمیته المپیك چه تصمیمی برای اردو مربی و ... می‌گیرند تا تمریناتم را برای كسب سهمیه المپیك شروع كنم.

وی گفت: در شهرستان امكانات اولیه حتی یك بدنسازی هم ندارم. اگر از اردو خارج شوم باید كلاً تمرین را كنار بگذارم. از اردوی بلاروس خیلی استفاده كردم از لحاظ امكانات بسیار خوب بود ولی من در آن زمان جوان‌تر بودم و همچنین كرونا بود و نتوانستم بهره خیلی خوبی بگیرم.

رسولی در آخر از خانواده، مربی و احسان حدادی و همه كسانی كه به او كمك كردند، تشكر كرد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)