جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

سهرابی مطرح كرد؛ ترافیك مسابقات پاراتكواندو در شهریور

رئیس انجمن پاراتكواندو گفت: ترافیك مسابقات پاراتكواندو در شهریور است و از 26 تیر اردوها آغاز می‌شود.

1402/04/17
10:59

جمشید سهرابی رئیس انجمن پاراتكواندو در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش گفت: در شهریور ترافیك مسابقات پاراتكواندو را داریم.

وی ادامه داد: مسابقات گرندپری 8 شهریور در كشور فرانسه، مسابقات قهرمانی آسیا 17 شهریور در كشور لبنان، مسابقات گرندپری در كشور مكزیك 28 شهریور، مسابقات قهرمانی جهان در مكزیك 30 شهریور، مسابقات گرندپری كشور چین 17 مهر و مسابقات پاراآسیایی هانگژو در كشور چین 30 مهر و در آبان فینال گرندپری در انگلیس را خواهیم داشت كه به همین منظور اردوها از 26 تیر آغاز خواهد شد.

سهرابی اضافه كرد: در مسابقات قهرمانی اروپا كه در كشور فرانسه برگزار شده بود 146 قهرمان كه همگی دارای رنك جهانی بودند شركت كردند كه ما 2 طلا و 4 برنز هم در آقایان و هم در بانوان كسب كردیم، بلافاصله یك روز بعد مسابقات قهرمانی آزاد جام همبستگی با همان تعداد ورزشكار برگزار شد كه ما 2 طلا و 4 برنز دیگر كسب كردیم كه در مجموع با 4 طلا و 8 برنز نایب قهرمان مسابقات قهرمانی اروپا را كسب كردیم كه البته در بخش مردان یك طلا را با تمارض بازیكن آمریكایی از دست دادیم.

وی درباره سطح مسابقات گفت: سطح مسابقات بسیار بالا و نفسگیر بود و همه قهرمانان با رنك المپیك و جهان حضور داشتند و دنبال ارتقا رنك خود بودند.

رئیس انجمن پاراتكواندو در آخر ضمن تشكر از فدراسیون تكواندو، اظهار كرد: لازم است در همه رویدادها شركت كنیم زیرا همه رقبا در همه رویدادها شركت می‌كنند و رنك خود را بالا می‌برند و ما از آنها عقب می‌مانیم، از كمیته پارالمپیك كه متولی اصلی رشته پروتكواندو است انتظار و كمك بیشتری به این رشته المپیكی داریم.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه راس ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)