جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

صدیقی مطرح كرد؛ تمرین دختران كوراش‌كار تا شروع باز‌های آسیایی با مربی ازبكستانی

رئیس فدراسیون وشو گفت: خانم گلمیرا مربی ازبكستانی در بازی‌های آسیایی همراه تیم نیست و دختران كوراش‌كار ما تا شروع بازی‌های آسیایی با این مربی تمرین می‌كنند.

1402/05/14
12:08

امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو در گفت‌و‌گو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: امروز روز جهانی ووشو است و این روز را به همه خانواده بزرگ ووشو تبریك می‌گویم و به همین منظور امروز خانواده بزرگ ووشو از ساعت 5 در كوشك هنر در منطقه گردشگری، تفریحی عباس آباد دورهم جمع می‌شوند و این روز را ارج می‌نهند.

رئیس فدراسیون ووشو ادامه داد: با توجه به حساب ویژه‌ای كه روی دختران كوراش كار باز كردیم برای بازی‌های آسیایی 4 نفر و در هر وزن دو ورزشكار را اعزام خواهیم كرد و امیدواریم نتایج خوبی را در بازی‌های آسیایی كسب كنند لذا برای تمرین بهتر دو هفته به كمپ بین المللی در قرقیزستان فرستاده شدند.

وی در مورد قرارداد تیم ملی كوراش بانوان با خانم گلمیرا مربی ازبكستانی گفت: با حمایت كمیته ملی المپیك با خانم گلمیرا مربی ازبكستانی برای پیگیری و تقویت تیم كوراش تا شروع بازی‌های آسیایی قرارداد بسته شد تا در كنار تیم ملی باشد و از ظرفیت و تجربه وی استفاده شود تا كمك ویژه‌ای به حضور پرقدرت دختران ما در بازی‌های آسیایی باشد و در حال حاضر یك هفته‌ای است كه در كمپ آكادمی المپیك دختران ما زیر نظر وی تمرین می‌كنند.

صدیقی افزود: خانم گلمیرا در بازی‌های آسیایی همراه تیم نیست و خانم خورشیدی تیم را همراهی خواهد كرد.

رئیس فدراسیون ووشو از نتیجه دانشجویان در مسابقات یونیورسیاد جهان كه با كسب یك طلا، دو نقره و سه برنز بود احساس رضایت داشت، اظهار كرد: با توجه به مسابقات مهم پیش رو و اینكه هدف اصلی فدراسیون ووشو بازی‌های آسیایی است، این فرصت مهیا شد تا ورزشكاران ما در این بازی‌ها شركت كنند و با وجود اینكه توقع بیشتری از آنها داشتیم نتیجه قابل قبولی مخصوصاً در تالو پسران كسب كردیم.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)