جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

قمی: اردوی تیم ملی جودو در كشورهای گرجستان و روسیه برگزار می‌شود

سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان از حضور ملی‌پوشان در بازی‌های آسیایی و اردوهای خارجی گفت.

1402/05/21
12:52

حسین قمی سرمربی تیم جودوی بزرگسالان در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: از 14 مرداد برای بازی‌های آسیایی اردوهای ما آغاز شده و تا بیست و نهم ادامه دارد البته به علت ازدیاد ورزشكاران در رشته‌های دیگر ما مشكل اسكان داشتیم كه نصف ورزشكاران را در استادیوم آزادی و نفرات فیكس را در هتل آكادمی ملی المپیك اسكان دادیم.

قمی افزود: برای بازی‌های آسیایی ما یه وزن از آقایان را به كمیته ملی المپیك معرفی كردیم كه آنها گفتند باید یك نماینده حذف شود و 2 نفر اعزام شوند، اما ما چون 4 سال در تعلیق بودیم و همچنین هر سه وزن در یك سطح هستند و انتخاب بسیار سخت است بهتر بود هر 3 وزن را اعزام می‌كردیم و امیدواریم با مذاكرات رئیس فدراسیون جودو با كمیته ملی المپیك بتوانیم هر سه وزن را برای مسابقات آسیایی اعزام كنیم.

سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان ادامه داد: اردوهای خارجی در كشور گرجستان و روسیه نیز خواهیم داشت. كشور گرجستان یك كمپ دارد كه تمام قهرمانان در آن كمپ تمرین می‌كنند و قرار است كه ما 10 روز در این كمپ باشیم تا بچه‌ها با حریفان خارجی تمرین كنند.

وی افزود: اردوی تیم ملی در روسیه در صورتی انجام می‌شود كه روسیه بپذیرد نماینده‌های ما تمرین مشترك با نفرات فیكس تیم ملی روسیه داشته باشند اگر قبول نكند تیم ما برای اردو به روسیه اعزام نمی‌شود.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)