جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

صفرپور: برای مسابقات آسیایی بیروت شبیه سازی انجام دادیم

سرمربی تیم ملی نوجوانان تكواندو دختران گفت: در مسابقات بیروت تمام تیم‌ها را آنالیز كرده بودیم، تصویرسازی و شبیه‌سازی انجام شده بود و برای هر تیم برنامه‌ خاص داشتیم.

1402/06/18
12:05

فاطمه صفرپور سرمربی تیم ملی نوجوانان تكواندو دختران در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: بچه‌ها از لحاظ روانی و اعتماد به نفس بسیار بالا بودند و توانستند با 6 طلا، 2 نقره و 2 برنز در مسابقات قهرمانی آسیا در بیروت قهرمان آسیا شوند.

سرمربی تیم ملی نوجوانان كه به عنوان مربی نمونه آسیا انتخاب شده است، افزود: سطح مسابقات بسیار بالا بود، اكثر بردها فقط با یك اختلاف انجام می‌شد.

وی ادامه داد: امسال به دلیل برگزار نشدن مسابقات قهرمانی جهان، همه آسیایی‌ها به این مسابقات آمده بودند البته در مسابقات قهرمانی جهان در سال گذشته هم 3 تیم آسیایی بودند كه روی سكو بودند و مقام اول تا سوم را كسب كرده بودند.

صفرپور بیان‌كرد: برگزاری مسابقات سطح بسیار متوسطی داشت. مسابقات سال گذشته در بلغارستان در سطح المپیك برگزار شد، امسال سطح برگزاری مسابقات در بیروت از نظر نظم و سالن، شایسته نبود ولی قابل قبول بود.

وی كه بنیانگذار تكواندو بخش دختران در استان قزوین نیز بوده است، اظهار كرد: تمام تیم‌ها را آنالیز كرده بودیم، تصویرسازی و شبیه‌سازی انجام شده بود و برای هر تیم برنامه‌ خاص داشتیم و بچه‌ها حتی برایِ لحظه برنامه داشتند.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)