جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

انتخاب كادر فنی جدید كاراته بانوان تا آخر سال

نایب رئیس فدراسیون كاراته گفت: تا آخر امسال كادر فنی جدید كاراته بانوان انتخاب خواهد شد.

1402/10/09
15:11

افسانه باقری نایب رئیس فدراسیون كاراته در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: دیروز اولین جلسه در فدراسیون كاراته برای تعیین كادر فنی جدید برگزار شد. در این جلسه 17 مربی از سراسر كشور كه سابقه حضور در كادر فنی و آشنایی با تیم‌های ملی را داشتند، حضور داشتند.

باقری ادامه داد: همه مربیان به همدلی در كادر فنی و پشتوانه سازی و نیاز به كمپ‌های تیم ملی هم‌نظر بودند البته تمام این مربیان با داشتن شاخص‌های خوب، امكان حضور در تیم ملی و كادر فنی را ندارند و باید از بیرون تیم ملی را حمایت كنند.

نایب رئیس فدراسیون كاراته افزود: انتخاب كادر فنی فرایندی دارد. در این جلسه اطلاعات مربوط به مربیان جمع آوری شد و در مرحله بعدی نفرات انتخابی در كمیته فنی بررسی می‌شوند و از آنها برنامه گرفته خواهد شد. تا آخر امسال كادر فنی كاراته بانوان انتخاب خواهد شد.

وی گفت: بر اساس برنامه پیش می‌رویم تا با كمترین خطا مسیر را طی كنیم و از بین همین مربیان سرمربی تیم‌های پایه هم انتخاب خواهد شد.

باقری در مورد انتخاب داورها در ایران اظهار كرد: برای انتخاب داورها در ایران امتحانی به زبان انگلیسی گرفته می‌شود. بر اساس این امتحان فنی برای كمیته ارتقای داوری كه خارج از ایران برگزار می‌شود، شركت داده شوند. همچنین داورانی كه درجه ندارند می‌توانند برای گرفتن اولین درجه داوری به اسپانیا بروند.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)