جهان ورزش (ورزش های رزمی) سه شنبه ها از ساعت 09:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي رزمي)

قطعی شدن حضور 3 مربی چینی در ووشوی ایران

برنامه "مجله ورزشهای رزمی" سه شنبه 3 اسفند، ضمن مرور اخبار ورزشهای رزمی، با محمود متدین، دبیر فدراسیون ووشو گفتگو كرد.

1395/12/03
13:09

به گزارش رادیو ورزش؛ رئیس هیأت تكواندو استان خوزستان در سمت خود ابقاء شد. مجمع انتخاباتی استان خوزستان با حضور سید محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تكواندو و علی شاهی، معاون اداره كل اداره ورزش و جوانان استان خوزستان در سالن اجتماعات این اداره كل برگزار شد.
رقابت های 104 هوگوپوش پسر برای ورود به اردوی تیم ملی به منظور حضور در نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در 10 وزن برگزار شد و در پایان 27 تكواندوكار پسر توانستند جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست بیاورند.
محمود متدین، دبیر فدراسیون ووشو، در پاسخ به این سوال كه آیا در اعضای كادرفنی ساندا و تالو تغییراتی ایجاد خواهد شد، بیان كرد: ما مقدمات حضور 3 مربی چینی در سال آینده را فراهم كرده ایم و انشالله در بخش تالو و ساندا در خدمت این مربیان خواهیم بود؛ اما در بخش بزرگسالان ساندا، مربی پیشین تیم، یعنی اوجاقی به فعالیت خود ادامه می دهد.
وی، نیز در پاسخ به این پرسش كه دستیاران اوجاقی چه افرادی خواهند بود، اظهار داشت: هنوز روی این مسئله تصمیم گیری نشده است؛ اما احتمال دارد همان اعضای قدیم باشند.
دبیر فدراسیون ووشو، خاطرنشان كرد: ما در مسابقات كشورهای اسلامی و رقابتهای جهانی، در بخش ساندا دو تیم متفاوت را اعزام خواهیم كرد؛ هدفمان از این كار افزایش تجربه ورزشكاران است.
متدین، درباره رقابتهای قهرمانی كشور كه در اصفهان برگزار شد، گفت: سطح مسابقات بسیار خوب بود و استعدادهای زیادی در این رقابتها كشف شدند. امسال 4 استان میزبان مسابقات قهرمانی كشوری بودند كه اصفهان میزبانی رقابتهای بزرگسالان را برعهده داشت. در این مسابقات تیم زنجان اول شد؛ هرمزگان دوم و تیم اصفهان به مقام سوم دست یافت.
برنامه "مجله ورزشهای رزمی" كاری از گروه مسابقات ورزشی، با كارشناسی فرید خطیری و تهیه كنندگی حسین سلطانی، روزهای سه شنبه از ساعت 9:05 تا 10:00، به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های رزمی)