جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

عطایی: به دلیل تحریم بودن روسیه نپذیرفتیم كه با آنها بازی كنیم

سرمربی تیم ملی والیبال در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش گفت: روس‌ها مایل به بازی تداركاتی بودند، اما به دلیل عواقب تحریم بودنشان، نپذیرفتیم.

1402/02/07
16:39

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان امروز مهمان تلفنی برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بود.

سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان گفت: بازیكنان با وجود تعطیلی طولانی مدت بین پایان لیگ و اردوی تیم ملی به دلیل داشتن تمرینات شخصی از قبل اعلام شده از سوی ما، در حال حاضر از نظر بدنی از پیش بینی كادرفنی جلوترند.

وی اظهار كرد: مربی جدید خارجی تیم ملی را با مشورت دوستان مربی كه در لهستان داشتم و همچنین كمك سید موسوی كه با او در اولشتن هم تیمی بود و از او شناخت داشت، انتخاب كردم اگرچه در خصوص داریو سیمونی كه آمدنش بدلیل درخواست بالای فدراسیون و سازمان لیگ ایتالیا منتفی شد ، با استویچف مشورت هایی داشتم ، اما در خصوص پاول وویتسكی با هاینن هیچ تماس و ارتباطی نداشتم.

وی بیان كرد: وویتسكی ظرف چند روز آینده به تهران می آید و فعلا یاناس دیگر مربی خارجی همراه با كادر فنی مشغول آماده سازی تیم است.

عطایی افزود: فعلا دو بازی تداركاتی با تركیه در اواخر این ماه قطعی است. روس ها هم تمایل به بازی با ما داشتند ولی بدلیل عواقب تحریم بودنشان ، نپذیرفتیم . در حال رایزنی با كشور دیگری هستیم كه تا معلوم شدن نمی توانم اسم ببرم!

سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان گفت: اگر تكلیف حریف دوم تیم ملی مشخص شود، ملی پوشان دعوت شده شهداب یزد از منامه راهی تركیه خواهند شد وگرنه ما و آنها همگی به تهران باز خواهیم گشت و سپس باتفاق به لیگ ملت‌ها خواهیم رفت. 

وی اظهار كرد: هدف اصلی تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌های امسال، كسب امتیازات خوب در این بازی‌ها و عقب نماندن از رقبای اصلی در رنكینگ است. حفظ رنكینگ برای ما با توجه به سختی مسابقات انتخابی المپیك اهمیت زیادی دارد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)