جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

دلایل بركناری یكباره سرپرست فدراسیون والیبال

برنامه "مجله والیبال" پنج شنبه 3 آبان، با دكتر ضیائی، ریاست فدراسیون والیبال، در خصوص دلایل خداحافظی سرپرست فدراسیون والیبال به گفتگو پرداخت.

1397/10/30
09:05

به گزارش رادیو ورزش؛ دكتر ضیائی، ریاست فدراسیون والیبال، در خصوص علت بركناری سرپرست تیم ملی والیبال اظهار داشت: خوش خبر حدود 10 سال سرپرست تیم ملی بوده است. در این فدراسیون همه زحمت كشیده اند و خدمت كرده اند؛ وی هم جزء كسانی بوده كه زحمت كشیده و از این بابت از او سپاسگزار هستیم. خوش خبر حدود 2،3 ماه قبل استعفاء كرده بود و بعد از بازگشت از رقابتهای جهانی دوباره این بحث مطرح شد. بنده وقتی دیدم وی دیگر رغبتی برای ادامه همكاری ندارد، با خداحافظی اش موافقت كردم. با توجه به اینكه خوش خبر كارمند وزارت ورزش و جوانان است به محل خدمت خود بازگشت.
وی، در مقابل این سوال كه خوش خبر در مصاحبه ای عنوان كرده با دكتر ضیائی جلسه بسیار خوبی داشتیم كه در این نشست از بنده تشكر و قدردانی شد؛ اما در پایان برگه ای مقابل من قرار داده شد كه خواهان پایان یافتن مأموریت خود شوم؛ آیا این موضوع صحت دارد، عنوان كرد: وی 3 ماه قبل استعفاء داده بود و خواهان این بود كه بنده با این درخواست موافقت كنم. این سری هم بعد از كش و قوس هایی كه در كار پیش آمده بود، چنین اتفاقی رخ داد. كسی وی را وادار به این كار نكرده است. برای اینكه سلسله مراتب اداری و حرمت ها حفظ شود، قرار بر این شد مطلبی را بنویسد و من براساس نوشته وی با خداحافظی اش موافقت كنم.
رئیس فدراسیون والیبال، تصریح كرد: این مسئله برای بنده بسیار عجیب است كه اگر یك كارسنجی روی عملكرد 52 فدراسیون موجود در كشور انجام دهیم، به این نتیجه می رسیم تعداد معدودی از افراد می دانند سرپرست فدراسیون كشتی یا ژیمناستیك و ... چه كسی است. دست هایی در كار است كه می خواهند افرادی را برجسته كنند؛ در صورتیكه سلیقه كار چیز دیگری است. بنده و خوش خبر علی رغم اینكه خیلی دوست هستیم، سلیقه كاری مشتركی با هم نداشتیم.
برنامه "مجله والیبال" با اجرای اسكویی و كارشناسی شاكری، كاری از گروه مسابقات ورزشی، پنج شنبه هر هفته از ساعت 9:05 تا 10:00 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)