جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

برنامه های تیم شهرداری گنبد برای موفقیت در لیگ برتر

برنامه "مجله والیبال" پنج شنبه 17 آبان، با احد ارمشی، سرمربی تیم شهرداری گنبد، درباره وضعیت این تیم به گفتگو پرداخت.

1397/10/30
09:02

به گزارش رادیو ورزش؛ احد ارمشی، سرمربی تیم شهرداری گنبد، در پاسخ به این سوال كه تا به اینجای رقابتهای لیگ برتر والیبال عملكرد تیم شما قابل قبول است؛ فكر می كنید به ادامه راه چقدر می توان امیدوار بود كه والیبال گنبد امسال به جایگاه واقعی خود دست پیدا كند، اظهار داشت: امسال با توجه به حمایت های مسئولین استانی و شهرستانی تیم قوی شكل گرفت. تا به اكنون نتیجه بدی نگرفته ایم؛ اما می توانستیم بهتر از این هم باشیم. پیش بینی می كنیم كه در آینده بتوانیم حداقل تا نیم فصل به یك شرایط مطلوب برسیم. برنامه داریم كه بازیكنان مدنظر را در فصل دوم جذب كنیم تا دل هواداران را بیشتر بدست بیاوریم.
وی، نیز در پاسخ به این سوال كه تیم گنبد معمولاً در ابتدای مسابقات كمی ضعف از خود نشان می دهد؛ اما كمی كه پیش می رویم خود را پیدا می كند؛ به نظر شما علت چیست، بیان كرد: امسال تمام بازیكنان خوب و مطرح مان در همه تیم ها حضور دارند و تیم ما هم از این قضیه مستثنی نیست. اگر شاكله اصلی تیم را رصد كنید، متوجه خواهید شد بازیكنانی در تیم ما حضور دارند كه قبلاً خیلی به آنها میدان داده نشده است؛ اما با توجه به جذب 2،3 بازیكن خوبی كه در لیگ بوده، توقعات از تیم ما بالاست. در ابتدای بازی تفكراتی مانند اینكه ما می توانیم ببریم و یا برعكس، سنگینی كه وظیفه بردن تیم بر دوش ما است، كار را برای ما دشوار كرده است.
مسئله دیگری كه وجود دارد، این است كه نمی توان تیم هایی مثل عقاب و درنای ارومیه را تیم ضعیفی دانست. اگر به بازیهای ارومیه مقابل پیكان یا سایپا نگاه كنیم، متوجه می شویم شروع های خوبی داشته اند. قبل از بازی با ارومیه به بازیكنان هم گفتیم بازیكنان حریف برای بازی كردن می آیند و چیزی برای ازدست دادن ندارند.
در گنبد با توجه به جمعیت و هوادارانی كه برای تشویق تیم می آیند، كار را برای ما هم سخت و هم آسان می كند. امیداورم در مسابقات پیش رو بتوانیم با ثبات تر و هماهنگ تر عمل كنیم.
برنامه "مجله والیبال" با اجرای اسكویی و كارشناسی شاكری، كاری از گروه مسابقات ورزشی، پنج شنبه هر هفته از ساعت 9:05 تا 10:00 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)