جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

احضار مدیرعامل باشگاه شهرداری گنبد به كمیته انضباطی!


برنامه "مجله والیبال" پنج شنبه 27 دی، ضمن ارائه نتایج هفته نوزدهم لیگ برتر، با جمال الدین واحدی، مدیرعامل باشگاه شهرداری گنبد، در ارتباط با حواشی دیدار با سایپا گفتگو كرد.

1397/10/29
09:10


به گزارش رادیو ورزش؛ هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر والیبال با انجام بازیهایی در شهرهای مختلف كشور آغاز شد.
نتایج كلی هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور به قرار زیر است:
پیكان تهران 3 - 2 خاتم اردكان
عقاب نهاجا 1 - 3 شهرداری ورامین
پیام خراسان 3 - 1 شهرداری ارومیه
شهرداری گنبد 2 - 3 سایپا تهران
شهرداری تبریز 3 - 1 شهروند اراك
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - 2 كاله مازندران
جمال الدین واحدی، مدیرعامل باشگاه شهرداری گنبد، در پاسخ به این سوال كه چرا بعد از بازی با سایپا از سوی كمیته انضباطی احضار شدید، عنوان كرد: در جریان بازیها گاهی اتفاقاتی مثل اشتباهات داوری و توهین به بازیكنان و مربیان رخ می دهد. هواداران ما لحظات حساسی را می گذرانند و توقعشان از تیم امسال خیلی بالا رفته است؛ زیرا شاید از نادر تیم های كشور باشیم كه قسط دوم بازیكنان را پرداخت كرده ایم و با تمام مشكلاتی مالی كه در باشگاه وجود دارد، بازیكنان را ساپورت كردیم كه انشالله سال موفقی را داشته باشیم.
وی، در تشریح اتفاقات روز گذشته گفت: متأسفانه دیروز روی سكوهای ما اتفاقاتی افتاد كه بعد از هشدار فدراسیون به بنده از لیدرها خواستم آرامش را روی سكوها ایجاد كنند. از آن لحظه به بعد هواداران ما دیگر به تشویق تیم خود پرداختند و حتی آخر بازی وقتی بازیكنان سایپا می خواستند وارد رختكن شوند، آنها را تشویق كردند. این قضیه را ناظر بازی هم می تواند شهادت بدهد. متأسفانه شنیده ام یكی از مسئولان تیم سایپا اعلام كرده است هواداران گنبدی تا آخرین لحظه به ما فحش می دادند كه این گفته ها واقعاً جای تأسف دارد.
واحدی، عنوان كرد: امسال اولین سالی است كه وارد ورزش والیبال شده ام و شاید سال دیگر هم نباشم؛ ولی اصولم را زیر پا نمی گذارم. دروغ گفتن در كنار ورزش اصلاً صحیح نیست. من از این مسئله خیلی ناراحت شدم. دیروز برنده ما در آخر بازی هوادارانمان بودند. بازیكنان بازی بسیار جانانه ای ارائه كردند.
برنامه "مجله والیبال" با اجرای اسكویی و كارشناسی شاكری، كاری از گروه مسابقات ورزشی، پنج شنبه هر هفته از ساعت 9:05 تا 10:00 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)