جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

برنامه های سرمربی جدید تیم شهرداری ارومیه


برنامه "مجله والیبال" پنج شنبه 4 بهمن، نتایج هفته بیستم لیگ برتر را مرور كرد و در ادامه با رسول بنایی، سرمربی جدید تیم شهرداری ارومیه، درباره شرایط تیم گفتگو كرد.

1397/11/06
09:04


به گزارش رادیو ورزش؛ روز گذشته هفته بیستم لیگ برتر برگزار شد كه نتایج بدین شرح است: خاتم اردكان 3-0 شهروند اراك را شكست داد. شهرداری گنبد موفق شد 3-0 پیكان تهران را مغلوب كند. بازی پیام مشهد و عقاب ناجا پنج گیمه شد و در نهایت پیام مشهد به برتری رسید. كار شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز هم به گیم پنجم رسید و شهرداری ارومیه موفق شد 3-2 حریف خود را شكست دهد. كاله مازندران 3-0 درنای ارومیه را برد. شهرداری ورامین در بازی پنج گیمه فولاد سیرجان را شكست داد.
رسول بنایی، سرمربی جدید تیم شهرداری ارومیه، در خصوص برنامه هایی كه برای این تیم درنظر گرفته است، اظهار داشت: زمانیكه تیم را تحویل گرفتم برای بازیهای پیش رو و نیز سال آینده برنامه ریزی كردم. واقعیت این است كه بازیكنان تیم از نظر فنی بد نیستند. یك سری بازیها را بدشانسی آوردند و باختند. امیدوارم كه در بازیهای آتی بتوانیم با آبرو بازی كنیم و تیمی كه اكنون در رده دوازدهم جدول قرار دارد را حداقل 2 پله ارتقاء دهیم.
وی، در پاسخ به این سوال كه مشكل اصلی این تیم چیست، عنوان كرد: مشكل تیم، مشكل حادی نیست؛ اما به اعتقاد من یك تشكیلات باید از همان اول مدیریت خود را تعیین كند تا بتواند تیم خوبی را ببندد و مجبور نشود مربی و بازیكن عوض كند.
واقعیت این است كه همه تیم ها مشكل دارند. علاقه مندی شهردار باعث شده این تیم تا به اكنون سرپا بایستد. اختلافاتی بین شورا و بعضی از همكارانشان سر این تیم به وجود آمده بود كه شهردار دخالت كرد و توانستند تیم را روانه مسابقات كنند.
بنایی، همچنین در پاسخ به این پرسش كه شما در صحبت هایی كه با مدیرعامل باشگاه شهرداری داشتید برای سال 98 هم قول گرفتید كه بالای سر تیم باشید یا خیر، تشریح كرد: در صحبتی كه با مسئولان باشگاه داشتم، قرار بر این شد صد در صد برنامه ای برای سال آتی داشته باشیم. هر باشگاهی برحسب نتایجی كه در مسابقات آتی بدست می آید، تصمیمات خود را قاطع تر می گیرد. اگر حتی باشگاه قول هم بدهد؛ اما در 7 بازی پیش رو نتوانیم نتیجه بگیریم، احتمالاً آنها هم بر قول و قرار خود پایبند نخواهند بود.
برنامه "مجله والیبال" با اجرای اسكویی و كارشناسی شاكری، كاری از گروه مسابقات ورزشی، پنج شنبه هر هفته از ساعت 9:05 تا 10:00 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)