جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

عطایی: پلی آف با شگفتی های بزرگی همراه خواهد بود


برنامه "مجله والیبال" پنج شنبه 11 بهمن، با بهروز عطایی، سرمربی كاله مازندران، در خصوص شرایط تیم و نیز مرحله پلی آف لیگ برتر گفتگویی انجام داد.

1397/11/13
08:58


به گزارش رادیو ورزش؛ بهروز عطایی، سرمربی كاله مازندران، در ارتباط با دیدار روز گذشته و مغلوب كردن تیم دوم جدول گفت: هر چه به مراحل پایانی نزدیك می شویم، اطلاعات تیم ها از همدیگر دقیق تر می شود و می توان آنالیزهای دقیق تری را در قبل و زمان بازی انجام داد. به نظر من تیم پیكان و كاله با اطلاعات دقیقی نسبت به هم وارد زمین شدند. رقابتی خیلی خوب و تنگاتنگ بود و حتی با یك یا دو اشتباه بیشتر از سوی بازیكنان من، نتیجه بازی می توانست به نفع تیم پیكان رقم بخورد.
به اعتقاد من در مجموع هوادارن از این بازی خیلی لذت بردند. خوشحالم كه برابر تیمی كه از اول فصل جزء دو تیم بالای جدول بود و مدعی قهرمانی به شمار می رفت، بازیكنان من پیروز شدند.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا این توقع از تیم كاله كه به جمع چهار تیم برتر راه پیدا كند، توقع خیلی بالایی است، اظهار كرد: ما سعی می كنیم كه واقع بینانه به موضوع نگاه كنیم و رویا پرداز نباشیم. ما مرحله به مرحله جلو می رویم. تمام استراتژی ما این بود كه تیم وارد مرحله پلی آف شود؛ اما معنی اش این نیست كه تلاشمان فقط برای مرحله پلی آف باشد.
ما مطمئناً برای قهرمانی تلاش خواهیم كرد؛ اما اینكه به كجا برسیم به شرایط تیم ها و شرایط خودمان بستگی دارد. به هر حال ما نسبت به ظرفیت های تیم خود آگاه هستیم و نمی خواهیم خودمان را گول بزنیم؛ اما تلاشمان را می كنیم كه روز به روز عملكرد بهتری داشته باشیم و ارتقاء پیدا كنیم.
وی، اضافه كرد: به نظر من ظرفیت تیم ها به هم نزدیك است و در مرحله پلی آف فشار زیادی را به یكدیگر وارد خواهند كرد. مطمئن باشید كه در پلی آف شگفتی های بزرگی را خواهید دید و ما هم از این قضیه مستثنی نیستیم.
برنامه "مجله والیبال" با اجرای اسكویی و كارشناسی شاكری، پنج شنبه هر هفته از ساعت 9:05 تا 10:00 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)