جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

عصبانیت سرمربی ورامین از بی احترامی مشهدی ها


برنامه "مجله والیبال" پنج شنبه 16 اسفند، در گفتگو با رحمان محمدی راد، سرمربی تیم شهرداری ورامین، به بررسی حواشی دیدار برابر پیام مشهد پرداخت.

1397/12/18
09:17


به گزارش رادیو ورزش؛ تیم شهرداری ورامین روز گذشته موفق شد با نتیجه 3 بر صفر تیم پیام مشهد را شكست دهد.
رحمان محمدی راد، سرمربی تیم شهرداری ورامین، در ارتباط با دیدار برابر تیم پیام مشهد گفت: امروز نه تنها والیبال مشهد زیر سوال رفت؛ بلكه مردم، فرهنگ و شخصیت مشهدی ها زیر سوال رفت. افرادی كه اینگونه برای بردن برنامه ریزی می كنند، آیا اصلاً به این فكر می كنند كه امروز تمام مشهدی ها مورد قضاوت قرار می گیرند؟ وقتی 2 هزار تماشاگر مشهدی به صورت هماهنگ به ناموس ما بی حرمتی می كنند، آیا نباید به برنامه ریزی شده بودن این اتفاق شك كرد؟ مسئولینی كه این صحنه ها را به چشم دیدند و به گوش شنیدند، آیا نباید با عوامل این اتفاق برخورد كنند؟!
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا بازی ناظر نداشت و با توجه به آیین نامه سازمان لیگ، مگر ناظرها موظف نیستند در چنین شرایطی بازی را تعطیل كنند، بیان كرد: صددرصد ناظر داشت. خواهش می كنم كه با نماینده كمیته انضباطی تماس بگیرید. ما امروز به خاطر طرز فكر منفی یك سری از دوستان مورد فحاشی قرار گرفتیم.
سرمربی تیم شهرداری ورامین، عنوان كرد: بردن و باختن جزئی از ورزش است؛ شجاعت داشته باش و مثل یك مرد بباز. برای بازیكنانی كه در این مسیر با شما همگام می شوند و شخصیت بزرگ خود را زیر سوال می برند، متأسف هستم. آنها می دانستند كه از لحاظ فنی حریف تیم ما نمی شوند و در زمین مسابقه حرفی برای گفتن ندارند. با نقشه و كلك می خواستند به اهدافشان برسند كه خداوند مكرشان را به خودشان برگرداند. كاش وقتی را كه برای برنامه ریزی كردن روی اینگونه كارهای منفی گذاشتند، صرف مسائل فنی تیمشان می كردند كه حداقل در خانه یك ست از ما بگیرند.
امیدوارم ناظر فدراسیون، نماینده كمیته انضباطی و مسئولینی كه در سالن حضور داشتند، چشم ها و گوش های خود را روی این اتفاق نبندند.
برنامه "مجله والیبال" با اجرای اسكویی و كارشناسی شاكری، پنج شنبه هر هفته از ساعت 9:05 تا 10:00 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)