جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

اظهارات سرمربی تیم شهرداری ورامین پیش از دیدار فینال


برنامه "مجله والیبال" پنج شنبه 23 اسفند، با رحمان محمدی راد، سرمربی تیم شهرداری ورامین، در خصوص مسابقه پایانی لیگ برتر مقابل سایپا به گفتگو پرداخت.

1397/12/25
08:28


به گزارش رادیو ورزش؛ رحمان محمدی راد، سرمربی تیم شهرداری ورامین، در ارتباط با برنامه ها و میزان آمادگی این تیم برای دیدار فینال لیگ برتر گفت: بعد از بازی با تیم پیام زمان كافی برای ریكاوری داشتیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. سعی كردیم نه تنها بازیكنان را از لحاظ جسمی، بلكه از لحاظ روانی هم آماده بازی فینال كنیم. این بازی، بازی خاصی است كه هیچگونه امتیازی برای هر دو تیم قائل نشده و در شرایط مساوی به مصاف هم می روند.
فكر می كنم هر تیمی كه از لحاظ تاكتیكی، آمادگی جسمانی و روانی آماده تر باشد، می تواند برنده میدان باشد. خداروشكر می كنم كه بازیكنان خوبی را در اختیار داریم كه تجربه حضور در مراحل پایانی لیگ برتر و همچنین بازیهای بین المللی را دارند. به نظرم این تجربه و حضور می تواند به ما در این بازی كمك كند.
وی، در خصوص شرایط تیم از لحاظ مصدومیت و محرومیت اظهار كرد: ما یكی از تیم هایی بودیم كه در طول فصل با این قضیه خیلی خوب كنار آمدیم. ما دوران آماده سازی مطلوبی را پشت سر گذاشتیم و در طول فصل جز آسیب دیدگی هایی كه بر اثر اتفاق مثل پیچ خوردن مچ پا برای بازیكنان به وجود می آمد، آسیب دیدگی جدی نداشتیم. خوشبختانه برای این دیدار همه اعضای تیم آماده مسابقه هستند.
محمدی راد، در پاسخ به این سوال كه به نظر شما چه فاكتورهایی می تواند عامل برتری بخش یك تیم در دیدار فینال، مخصوصاً در بازی شما برابر سایپا باشد، عنوان كرد: من فكر می كنم اولین عامل می تواند فرصت دادن به بازیكنان باشد؛ زیرا فضا و حساسیت بازی فینال ممكن است روی عملكرد بازیكنان تأثیر بگذارد. فرصت دادن به بازیكنان برای اینكه سریع با فضای سالن، تماشاگر و مسابقه آشنا شود، می تواند یكی از عواملی باشد كه روی عملكرد بازیكن تأثیر بگذارد تا خیلی سریع به شرایط بازی برگردد.
سرمربی تیم شهرداری ورامین، نیز اظهار كرد: حضور بازیكنانی كه این تجربه را دارند و به سایر بازیكنان منتقل می كنند، توانسته به تیم ما كمك كند كه این بازی را یك بازی آسانتری برای خودمان درنظر بگیریم.
برنامه "مجله والیبال" با اجرای اسكویی و كارشناسی شاكری، پنج شنبه هر هفته از ساعت 9:05 تا 10:00 از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)