جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

وضعیت تمرینی و بازی تداركاتی تیم ملی والیبال


برنامه "ورزش ایران والیبال" پنج شنبه 29 فروردین، با خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال، درباره شرایط تیم گفتگو كرد.

1398/01/31
08:18


به گزارش رادیو ورزش؛ خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال، در پاسخ به این سوال كه چرا ما دیدارهای تداركاتی نداریم، بیان كرد: تیم خوبی كه بتواند با تمام بازیكنانش در مقابل ما قرار بگیرد نبود؛ زیرا بازیكنان ملی پوش خود را در اختیار نداشتند. لیگ اروپا تازه تمام شده و تا آنها به بازیكنانشان استراحت بدهند و دعوت كنند كه بازیكنانشان در مسابقات حضور پیدا كنند، زمان می خواهد. ما با تیم های ملی كشورهای مختلف مكاتباتی انجام دادیم؛ اما متأسفانه پاسخی دریافت نكردیم. برهمین اساس شرایط انجام بازی دوستانه را نداشتیم. البته تا جایی كه بنده اطلاع دارم، تیم های دیگر هم در چنین شرایطی هستند؛ مگر آنكه با همسایگان خود بازی دوستانه انجام بدهند.
وی، نیز در پاسخ به این پرسش كه ما از چه تیم هایی درخواست بازی دوستانه داشتیم و آنها جواب ندادند، اظهار كرد: ما با 5 كشور كه روسیه، صربستان، ایتالیا و بلغارستان جزء آنها هستند، مكاتبه كردیم. فقط كشور روسیه پاسخ داد كه نمی تواند تیم خود را برای بازی دوستانه در اختیار تیم ایران قرار دهد. دیگر تیم ها هم پاسخی ندادند. البته ما هم یك مقدار دیر مكاتباتمان را انجام دادیم.
خوش خبر، در خصوص وضعیت كنونی تیم گفت: تیم ما در اردو حضور دارد. صبح و عصر تمرین می كنند. طبق روال گذشته صبح ها كار بدنسازی انجام می دهند و عصرها هم كار توپی دارند. از روز شنبه تعدادی از لژیونرها به ما ملحق می شوند و انشالله تیم ملی تركیب كامل خود را پیدا خواهد كرد.
خوش خبر، همچنین در پاسخ به این سوال كه در چه زمانی همه بازیكنان را داریم، تصریح كرد: حضور بازیكنان در تیم با توجه به ورودشان به كشور متفاوت است. شریفی ساعت 3 صبح امروز وارد كشور شده است و تا استراحت چند روزه ای را داشته باشند، از هفته دیگر به تیم ملحق می شوند. غفور دیروز به ایران آمده است. معروف در حال مداوای پای خود است و از روز شنبه در تمرینات حاضر می شود. معنوی نژاد دوشنبه یا سه شنبه هفته دیگر به تیم ملحق می شوند.
برنامه ورزش ایران والیبال، با اجرای مسعود اسكویی و كارشناسی علی شاكری، پنج شنبه ها ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)