جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

ارزیابی وضعیت شهرداری ورامین در جام باشگاه های آسیا

برنامه "ورزش ایران والیبال" پنج شنبه 5 اردیبهشت، سیف الله ترابی، كارشناس والیبال، درباره مسابقات باشگاه های آسیا و شرایط تیم شهرداری ورامین به گفتگو پرداخت.

1398/02/07
08:24

به گزارش رادیو ورزش؛ سیف الله ترابی، كارشناس والیبال، در ارتباط با مسابقات باشگاه های آسیا و عملكرد تیم شهرداری ورامین در مقابل تیم پاناسونیك اظهار كرد: تیم شهرداری ورامین بسیار پرقدرت در صحنه آسیا حضور پیدا كرد. پوریا فیاضی به آنها اضافه شد و این قدرت تیم شهرداری ورامین را دوچندان كرد. با توجه به اینكه تیم پاناسونیك یكی از تیم های پرتوان آسیاست و كوبیاك بازیكن خوب لهستان در آن بازی می كند، یكی از تیم های سرآمد آسیا حال حاضر آسیا شناخته می شود.
ترابی، ادامه داد: بنده احساس می كنم دوباره مقابل این تیم قرار بگیریم. اگر ما تیم هندوستان را در نیمه نهایی شكست بدهیم، می توانیم مجدداً با پاناسونیك بازی داشته باشیم. شهرداری ورامین 3 بازی را در مرحله مقدماتی با پیروزی پشت سر گذاشت. به پاناسونیك ژاپن باخت و دیشب نماینده چین تایپه را 3-1 شكست داد. اضافه شدن پوریا فیاضی هم یك نقطه امیدی برای تیم شهرداری ورامین به وجود آورده است. امیدوارم كه تیم شهرداری ورامین در این مرحله بتواند در مقابل هندوستان پرقدرت ظاهر شود؛ خود را در فینال ببیند و مجدداً بتواند عنوان قهرمانی و سكوی برتر آسیا را بدست بیاورد.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا به نظر شما می توانیم هند را شكست دهیم و به فینال رقابتها راه پیدا كنیم، عنوان كرد: رقابت ایران و هندوستان از سال 1958 در بازیهای آسیایی توكیو آغاز شد. هندی ها بیشتر به بلندزنی اعتقاد دارند؛ زیرا والیبالشان بیشتر به سبك مكتب والیبال روسیه بود و در دفاع بیشتر متمركز بوده اند. همیشه رقابت ما با هندیها حساس بوده است. این اواخر هم كه در رده نوجوانان و جوانان با هندیها بازی كردیم، پیروزی به سود ایران بوده است. در خصوص باشگاه ها هم هندیها در حال سرمایه گذاری هستند و حضور آنها در عرصه باشگاهی والیبال آسیا بسیار مغتنم است. امیدواریم هندوستان كه اولین كشوری در آسیاست كه والیبال را پذیرفت، بتواند در آسیا سری از سرها دربیاورد.
ترابی، نیز افزود: احساس می كنم شهرداری ورامین با یاران خوبی كه در اختیار دارد، می تواند در برابر هندوستان پیروز شود؛ اما نباید این تیم را دست كم بگیریم. ما باید همان بازی كه در نظر گرفته ایم را انجام بدهیم. انشالله با دقت و هوشیاری رحمان محمدی راد سرمربی موفق تیم شهرداری ورامین بتوانیم پیروزی را بدست بیاوریم و به فینال راه پیدا كنیم.
برنامه ورزش ایران والیبال، با اجرای اسكویی، روزهای پنج شنبه ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)