جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

دلایل خط خوردن میرزاجانپور و چپرلی از تیم ملی والیبال


برنامه "ورزش ایران والیبال" پنج شنبه 19 اردیبهشت، با خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال، درباره علت خط خوردن دو ملی پوش از اردوی تیم ملی گفتگو كرد.

1398/02/21
09:14


به گزارش رادیو ورزش؛ خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال، در ارتباط با علت خط خوردن میرزاجانپور و چپرلی از لیست تیم ملی گفت: این دو بازیكن از والیبالیست های خوب هستند؛ مخصوصاً میرزاجانپور كه از بازیكنان با تجربه تیم ملی است و فصل نسبتاً موفقی در باشگاه ایتالیایی داشته است؛ اما بحث حضور در تیم ملی و آمادگی بدنی برای كولاكوویچ و همكارانش مهم بود. میرزاجانپور شرایط بدنی خیلی آماده ای نداشت؛ هرچند كه بازیكن با اخلاق و بدون حاشیه ای است. با توجه به زمان بسیار كمی كه برای آمادگی وجود داشت و نیز ترافیك بازیكنی كه در پست دریافت كننده در اردو داریم، كولاكوویچ تصمیم گرفت اولین خط خورده ها را از این پست انتخاب كند تا تمرین شرایط بهتری داشته باشد.
كولاكوویچ با خود میرزاجانپور هم صحبت كرد. این انتخاب برای لیگ ملت هاست و اگر شرایط این دو بازیكن بهتر شود، قطعاً برای رویدادهای بعدی تیم ملی دعوت خواهند شد.
وی، در پاسخ به این سوال كه امسال باید چه تعداد بازیكن را در لیست نهایی لیگ ملت ها قرار داد و به كمیته برگزاری بازیها معرفی كرد، اظهار داشت: 25 بازیكن انتخاب می شوند و تا چند روز دیگر باید این اسامی را اعلام كنیم. اكنون 30 نفر را معرفی كرده ایم. تا روز مسابقه هم باید 14 نفر از این 25 نفر را انتخاب كنیم.
سرپرست تیم ملی والیبال، نیز در پاسخ به این پرسش كه كولاكوویچ برای 11 بازیكن باقیمانده كه به رقابتهای لیگ ملت ها اعزام نمی شود، چه برنامه ای دارد كه در هر زمان آنها را به تركیب تیم اضافه كند، تشریح كرد: اكنون تیم ملی دانشجویان هم در حال تشكیل است. اتفاقاً با مقدم منش و پورعروجی جلسه ای داشتم و در ارتباط با بازیكنانی كه از تیم ملی خارج می شوند و اكثراً هم دانشجو هستند صحبت كردم كه بتوانند در اردوی تیم دانشجویان هم قرار بگیرند.
همچنین از عطایی، سرمربی تیم ملی جوانان خواهش خواهیم كرد كه تعدادی از بازیكنان را تمرینات خود قرار بدهد تا بتوانند تمرینات بدنسازی و آماده سازی خود را ادامه دهند كه اگر موردی پیش آمد و نظر بر تعویض بازیكن بود، بتوانیم بازیكنانی را آماده داشته باشیم.
برنامه ورزش ایران والیبال، با اجرای مسعود اسكویی و كارشناسی علی شاكری، روزهای پنج شنبه ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)