ورزش ایران(والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

واکنش فتاحی به اظهارات جنجالی سرمربی تیم لهستان


برنامه "ورزش ایران والیبال" پنج شنبه 30 خرداد، با علی فتاحی، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال، در خصوص اتفاقات هفته سوم لیگ ملت های والیبال به گفتگو پرداخت.

1398/04/02
07:54


به گزارش رادیو ورزش؛ علی فتاحی، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال، در ارتباط با هفته سوم مسابقات لیگ ملت ها اظهار کرد: هفته سوم مسابقات لیگ ملت ها در ارومیه، چه از لحاظ نتیجه و چه از لحاظ برگزاری مسابقه، با موفقیت هایی برای ما همراه شد. این اتفاق در نوع خود کم نظیر بود؛ به گونه ای که یک بسیج عمومی در سطح استان برقرار شده بود تا این مسابقات در بالاترین سطح ممکن برگزار شود. به هر حال کم و کاستی هایی در هر رویدادی ممکن است وجود داشته باشد. مهم این بود که در این رویداد توانستیم با کار گروهی و خرد جمعی، مدیریت خوبی روی برگزاری مسابقات داشته باشیم و نتیجه تلاش و زحمت تمام عوامل دریافت نمره مثبت از دید ناظران جهانی باشد.
وی، در ارتباط با اتفاقی که در مسیر حرکت اتوبوس برای تیم لهستان رخ داد، گفت: شهر در یک حالت آماده باش عمومی قرار گرفته بود. به قدری حضور جمعیت در آنجا زیاد بود که در پارک ها، سینماها و فضاهای عمومی هم تماشاچیان بسیاری برای والیبال مشاهده می شد. با توجه به ازدحام جمعیت و شور و اشتیاقی که در بین مردم وجود داشت، کلیه راه ها بسته بود. تیم لهستان بعد از بازی با تیم ایران در حال بازگشت به سمت هتل بود که شخص بنده با فرمانده میدان هماهنگ کردم و اتوبوس این تیم اسکورت شد؛ حتی یک افسر پلیس هم در داخل اتوبوس این تیم حضور داشت تا امنیت کامل تأمین شود. متأسفانه به قدری ترافیک جمعیت بالا بود که اتوبوس تیم لهستان در بین جمعیت گیر افتاد. این مشکل نه تنها برای تیم لهستان، بلکه برای تیم کانادا، روسیه و تیم ملی خودمان هم بود. به اعتقاد من این قضیه را یک مقدار بزرگنمایی می کنند.
فتاحی، یادآور شد: هینن وقتی وارد ایران شد به وی لقب شهروند افتخاری دادند و تکریم کردند؛ حتی تابلو فرش به وی هدیه دادند و کلیه بازیکنان تیم را در شهرداری میهمان کردند. حالا یک مشکلی پیش آمده است؛ متأسفانه هینن یک سری صحبت های ناراحت کننده ای را مطرح کرد. شخص بنده با سرپرست تیم لهستان و هینن مذاکراتی داشتم تا این جمله اش که "من دیگر به ایران نمی آیم" را اصلاح کند؛ زیرا برای ما ایرانیان چنین جمله ای پسندیده و قابل قبول نیست.
وی، در ادامه افزود: هینن 2، 3 روزی که آنجا حضور داشت، پیاده روی می کرد و دغدغه ما بود که وی پیاده در شهر قدم می زند، برایش مشکلی پیش نیاید. وی می گفت از قدم زدن در شهر لذت می برم؛ یعنی با فراغ بال و دید مثبت راجع به این قضیه صحبت می کرد. به ناگاه بعد از بازی و باخت مدل رفتاری و صحبت وی تغییر کرد.
برنامه ورزش ایران والیبال، با اجرای مسعود اسکویی و کارشناسی علی شاکری، روزهای پنج شنبه هر هفته، ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم دوستداران والیبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)