جهان ورزش (والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

زارع: كسب مقام چهارم بعد از 54 سال مثل قهرمانی است/ از روز اول همه ناظران می گفتند كه شماره 14 چقدر بازیكن خوبی است

مدافع تیم والیبال زنان سایپا گفت: مدت زیادی بود كه آرزوی كسب بهترین عنوان مدافع را در والیبال داشتم و هر روز در لیست اسامی امتیازآورترین بازیكنان بودم.

1400/07/22
15:03

به گزارش رادیو ورزش؛ پوران زارع مدافع تیم والیبال زنان سایپا در ارتباطی تلفنی با برنامه جهان ورزش (والیبال) كاری از گروه مسابقات درباره سطح مسابقات جام باشگاه‌های آسیا عنوان كرد: من حدود 14 سال است كه به صورت حرفه ای در والیبال بازی می كنم. 9 سال عضو تیم ملی بودم. امسال برای جام باشگاه ها همراه با تیم سایپا بودم. باوجود نبود تیم های كره، ژاپن و چین، سطح مسابقات بسیار خوب بود. بانوان ما توانستند در این مسابقات خوش بدرخشند و برای اولین بار عنوان چهارم آسیا را كسب كردیم. همه بازیكنان بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. من هم در این مسابقات عنوان بهترین مدافع را كسب كردم.

مدافع تیم والیبال سایپا از آرزوی خود برای كسب این عنوان گفت: من آرزوی كسب این عنوان را داشتم. دور از دسترس بود ولی غیرممكن نبود. خدا را شاكرم كه این اتفاق رقم خورد. از این موضوع اطلاعی نداشتم ولی هر روز اسامی امتیازآورترین بازیكنان را به ما اعلام می كردند و من جزء آن بازیكنان بودم. در پست خود همیشه امتیازآورترین بودم. روز آخر یكی از اعضای فدراسیون به من گفت كه برای بهترین مدافعی این دوره انتخاب شدم. از روز اول همه ناظران بازی می گفتند كه شماره 14 چقدر بازیكن خوبی است. من خیلی خوشحال شدم كه به آرزوی خود رسیدم.

پوران زارع با اشاره به خداحافظی خود از تیم ملی اظهار داشت: من چند سالی است كه به دلیل مسائل شخصی از تیم ملی دور بودم و امكان حضور در اردو را نداشتم. سال 98 از من خواستند كه به اردو رفته و تا جایی كه توانستم به تیم كمك كردم. امسال هم شرایطی پیش آمد كه امكان كمك به تیم را نداشتم.

بهترین مدافع جام باشگاه های آسیا از استقبال فدراسیون والیبال پس از بازگشت تیم خاطرنشان كرد: استقبال خوبی از تیم صورت نگرفت. فكر نمی كنم این موضوع انتظار زیادی باشد. به هر حال ما به عنوان نماینده ای از ایران در این رقابت ها حضور داشتیم. من انتظار بیشتری داشتم كه مسئولین برای تیمی كه در جهان حرفی برای گفتن دارد استقبال بهتری انجام دهند. كسب مقام چهارم بعد از 54 سال مثل قهرمانی است و بازیكنان بسیار برای این موضوع زحمت كشیدند. این خواسته از چنین فدراسیون بزرگی در ایران دور از انتظار نیست.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)