ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

تیم هندبال ایران با لژیونرها در تونس کاپ حاضر می شود

برنامه "مجله هندبال" چهارشنبه 1 شهریور، اخباری از هندبال را پیگیری کرد و نیز با حبیبی، سرمربی تیم ملی هندبال، در خصوص حضور تیم ملی در تورنمنت سئول کاپ به گفتگو پرداخت.

1396/06/01
13:42به گزارش رادیو ورزش؛ تیم هندبال نفت و گاز گچساران جمعه شب گذشته راهی مسابقات جهانی قطر شد. این تیم در نخستین بازیهای جام باشگاه های جهان در مقابل ستارگان چند ملیتی واردار مقدونیه که امسال قهرمان اروپا شدند، بازی می کند. این مسابقه ساعت 16:30 سوم شهریور ماه برگزار می شود.
حبیبی، سرمربی تیم ملی هندبال، پیرامون رقابتهای سئول کاپ و نتایج کسب شده در این بازیها اظهار کرد: تورنمنت سئول کاپ با شرکت تیم ملی کره جنوبی و تونس، تیم هایی که سابقه بسیار درخشانی در هندبال آسیا و دنیا دارند، برگزار شد. در این تورنمنت تیم ملی کره جنوبی با تمام قدرت حاضر شد؛ ضمن اینکه این تیم از 2 سال گذشته برنامه ریزی بلند مدتی را برای آماده سازی تیم خود شروع کرده بود و میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در دی ماه در کره جنوبی است.
وی، افزود: ما 10 بازیکن لژیونر داریم که در لیگ های برتر دنیا بازی می کنند؛ اما در سئول کاپ هیچ یک از این بازیکنان حضور نداشتند.
سرمربی تیم ملی هندبال، تصریح کرد: ما از بسیاری رقبای خود در آسیا عقب هستیم. تیم ملی کشور 2،3 اردوی کوتاه مدت داشته و کار خاصی برای آن انجام نشده است. هندبال ایران از اسفند 95 تا اکنون که 6 ماه می گذرد، فعالیت باشگاهی ندارد. 10روز دیگر لیگ برتر شروع می شود؛ اما متأسفانه هنوز وضعیت تیم های شرکت کننده مشخص نیست. حدود 10،15 بازیکن ما در آستانه شروع مسابقات بدون تیم هستند و همین نگرانی های بسیار زیادی را ایجاد می کند.
حبیبی به برنامه های آتی تیم ملی اشاره کرد و گفت: برنامه بعدی ما حضور در تورنمنت تونس است که از 3 تا 7 آبان ماه برگزار می شود. خوشبختانه در این یک هفته بازیکنان لژیونر ما می توانند به تیم اضافه شوند؛ اما صرفاً برای تورنمنت تونس کاپ به ما ملحق می شوند. در این مسابقات دو رقیب اصلی ما در آسیا تیم ملی عربستان و بحرین حضور دارند.
برنامه زنده "مجله هندبال" کاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرای علی اکبر ارمنده، هر دو هفته یک بار چهارشنبه ها، ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)