جهان ورزش (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

آرزومندی: اصرار دمیر به بسكتبال به شدت فیزیكی‌ و درگیرانه است

مربی تیم بسكتبال گفت : اصرار دمیر به بسكتبال به شدت فیزیكی، درگیرانه و خیلی منظم است.

1402/03/24
11:45

علی آرزومندی مربی تیم بسكتبال در گفتگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش مطرح كرد: با توجه به اینكه آقای دمیر از سطح بسكتبالی بالاتر از سطح بسكتبال ما آمده، اصرار به بسكتبال به شدت فیزیكی و درگیرانه و خیلی منظم دارد. با توجه به اینكه سطح داوری بسكتبال ما با سطح داوری بین المللی بسیار متفاوت است، بسیار آسیب می‌بیند.

وی ادامه داد: با توجه به اینكه تیم ما بسیار جوان است و جوانان هم می‌خواهند خودشان را نشان دهند رویه تیم ملی كاملا به میل وی پیش می‌رود.

آرزومندی ضمن اینكه آقای دمیر از هوش و توانایی بازیكنان بسار سورپرایز شده است، گفت: آقای دمیر از توانمندی بچه‌ها بسیار تعریف می‌كند.

مربی تیم بسكتبال درباره برنامه ریزی آماده سازی و مهارتی تیم اظهار كرد: برنامه‌ها به دوصورت اختصاصی، گروهی و بدنسازی نیز به دو بخش داخلی و پیرامونی تقسیم شده است و وظایف همه مربیان و بازیكنان را آقای دمیر مشخص می‌كنند.

وی در مورد حضور بازیكنان در تیم مطرح كرد: با توجه به اینكه آقای دمیر خواست از تمام ظرفیت بسكتبال ایران استفاده شود از تمام بازیكنان برای حضور در اردو دعوت به عمل آمده است و كسانی كه بدون هماهنگی به اردو نیامده‌اند حضورشان در تیم منتفی است.

آرزومندی گفت: 5 بازیكن تیم هم كه در مسابقات باشگاهی شركت كرده بودند با توجه به فصل طولانی و پركاری كه داشتند بعد از یك هفته استراحت هفته آینده به تیم می‌پیوندند.

برنامه جهان ورزش هر روز ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موجFM پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)