ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

هندبال نوجوانان آماده مسابقات قهرمانی آسیا

برنامه "مجله هندبال" روز شنبه 8 اردیبهشت با حضور مهدی فراهانی، سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان به موضوع اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا (انتخابی جهانی) پرداخت.

1397/02/09
09:39

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقات قهرمانی هندبال نوجوانان آسیا از 22 شهریور تا 2 مهر ماه در اردن برگزار می شود و 4 تیم اول، سهمیه جام جهانی را خواهند گرفت.
مهدی فراهانی، سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان با اشاره به دعوت از 54 بازیکن به اردوی آماده سازی، از اهداف برگزاری این اردو گفت و اظهار کرد: این اردو از 4 اردیبهشت شروع شده است و دو گروه 27 نفری دعوت شده اند که بازیکنان شایسته مسابقات قهرمانی کشور هستند. گروه اول 3 روز در سالن فدراسیون هندبال تمرینات را زیر نظر مربیان انجام داده و محک خوردند و گروه دوم هم به همین روال 3 روز در اردو هستند. در روز 22 اردیبهشت ماه 24 نفر به مرحله بعدی دعوت می شوند و در آخر 18 نفر برای مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند.
وی در ادامه یادآور شد: دو سال است که تیم ملی نوجوانان در قالب تیم ملی نونهالان تمرینات را شروع کرده و این تمرینات 10 دوره بطور مداوم ادامه داشت. امسال نیز تیم نو نهالان به اسم تیم ملی نوجوانان کلید خورد تا برای مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا که در اردن برگزار می شود و حکم انتخابی قهرمانی جهان را نیز دارد، آماده شود.
فراهانی درخصوص پیش بینی عملکرد بازیکنان در این رقابتها عنوان کرد: متاسفانه در چند سال گذشته هندبال پایه، مورد غفلت قرار گرفته و طبیعتا نتایج خوبی نیز نگرفتیم. ولی از جام ریاست جمهوری سال 94 ، بازیکنان دور هم جمع شدند و تمرینات مداومی را تا امروز پشت سر گذاشته اند. در ضمن بازیکنان ما در تورنمنت قطر هم نتایج خوبی کسب کردند و اگر طبق برنامه جلو برویم، نتایج درخشانی را کسب و سهمیه جهانی را هم بدست خواهیم آورد.
برنامه زنده مجله هندبال شنبه 8 اردیبهشت کاری از گروه مسابقات ورزشی با اجرای حسین شریفی، هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)