ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

برنامه آماده سازی تیم ملی هندبال برای بازیهای آسیایی جاکارتا

برنامه "مجله هندبال" روز شنبه 5 خرداد با حضور سیف الله حیدرپور، دبیر کمیته تیمهای ملی فدراسیون هندبال به موضوع وضعیت آماده سازی تیم ملی هندبال برای شرکت در بازیهای آسیایی جاکارتا پرداخت.

1397/03/06
09:14

به گزارش رادیو ورزش؛ سیف الله حیدرپور، دبیر کمیته تیمهای ملی فدراسیون هندبال پیرامون سرمربی جدید تیم ملی هندبال اظهار کرد: جلسات متعددی برای انتخاب سرمربی تیم ملی برگزار شد و بررسی های زیادی صورت گرفت تا اینکه در مورد «زوران کاستاراتویچ» اهل مقدونیه توافق شد. او مربی با دانش و خوبی است و امیدواریم که او در این فرصت کوتاه باقیمانده تا بازیهای آسیایی جاکارتا به نتایج مطلوب مد نظر فدراسیون برسد.
حیدرپور در پاسخ به این سوال که چرا تیم ملی هندبال با وجود در اختیار داشتن تعداد زیادی لژیونر نتایج خوبی نگرفته است؛ بیان کرد: در رشته های توپی هماهنگی سخت است و بخصوص کار هماهنگی لژیونرها با بازیکنان داخلی تیم ملی نیاز به زمان دارد. حضور لژیونرها بسیار تاثیرگذار است و اگر خود را به موقع به تیم ملی برسانند؛ قطعا نتیجه لازم را می گیریم. البته خود سرمربی با لژیونرها تماس تلفنی داشته است و امیدواریم از اردوی سوم به تیم ملی ملحق شوند.
وی درخصوص انتخاب بازیکنان تیم ملی توضیح داد: انتخاب بازیکنان داخلی با نظر چند سرمربی لیگ برتر و رای گیری بود که به یک نقطه نظر رسیدند و بجز دو پست در بقیه پستها 3 نفر انتخاب شدند و با بازیکنان قبلی که در تیم ملی بودند؛ جمعبندی شد. نفرات خوبی به تیم ملی دعوت شده اند و همه کارشناسان نیز در این موضوع اتفاق نظر دارند. در ضمن سرمربی جدید همه این بازیکنان را بررسی می کند و اختیار کامل انتخاب بازیکنان برعهده اوست.
دبیر کمیته تیمهای ملی در رابطه با اردوها گفت: اولین اردوی تیم ملی هفته پیش برگزار شد و بازیکنان داخلی تمرینات خوبی را انجام دادند. دومین اردو 7 تا 13 خرداد برگزار می شود که البته لژیونرها قطعا به این اردو نمی رسند. اردوی بعدی 22 تا 29 خرداد در تهران است که با صحبتهایی که شده لژیونرها به این اردو می رسند. بعلاوه یک تورنمنت هم در تیر ماه در قطر خواهند داشت.
برنامه زنده "مجله هندبال" روز شنبه 5 خرداد با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقمندان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)