ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

تکذیب درگیری بازیکنان هندبال در اعتراض به وضعیت اردوها

برنامه "مجله هندبال" روز شنبه دوم تیر با حضور محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال به موضوع وضعیت آماده سازی تیم ملی هندبال کشور پرداخت.

1397/04/03
08:21

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال پیرامون وضعیت آماده سازی تیم ملی هندبال برای حضور در بازیهای آسیایی اظهار کرد: طبق برنامه ریزیهای انجام شده تیم ملی هندبال از 27 تا 30 تیر ماه در تورنمنت چند جانبه قطر شرکت خواهد داشت تا برای بازیهای آسیایی جاکارتا از آمادگی بیشتری برخوردار شود. هنوز اسامی تیمهای شرکت کننده در این تورنمنت اعلام نشده است. بعد از این تورنمنت، اردوها در ایران ادامه پیدا می کند و سپس تیم به مسابقات اعزام خواهد شد.
رجبی با اشاره به پرداخت بخش عمده ای از بدهی های گذشته فدراسیون در دوره ریاست علیرضا رحیمی در این رابطه عنوان کرد: با حضور علیرضا رحیمی به ریاست فدراسیون هندبال خیلی از مشکلات فدراسیون مرتفع شده است. با وجود حجم زیادی از بدهی هایی که فدراسیون داشت سعی شد که کارهای فدراسیون عقب نیفتد و بعلاوه بخش زیادی از بدهی ها هم پرداخت شد. تلاش ما بر این است که کارها طبق پیش بینی ها انجام و جلو برده شود. قاعدتا هر چه منابع مالی بیشتر باشد، کارها بهتر و ایده آل تر پیش می رود و برعکس کمبود منابع مالی نیز مشکلاتی را بوجود می آورد.
دبیر فدراسیون هندبال در رابطه با شایعه درگیری در اردوی تیم ملی در اعتراض به وضعیت اردو گفت: بنده این موضوع را کاملا تکذیب می کنم و اینکه در اعتراض به فدراسیون بازیکنان درگیری داشته اند را رد می کنم. هندبال ورزش پر برخوردی است و ممکن است سر تمرینات برخوردی پیش آمده باشد و یک فرد غیر فنی فکر کند که دو بازیکن درگیر شده اند.
وی در ادامه افزود: اردوها از نظر فنی در سطح خوبی برگزار شدند و امیدواریم اردوهای بعدی هم بدین شکل ادامه پیدا کنند تا بازیکنان به صد در صد آمادگی برسند. لژیونرها هم در اردو حضور دارند و از نظر تعداد بازیکنان تیم کامل بود. هنوز گروه بندی تیمها در بازیهای آسیایی مشخص نشده اند و احتمالا 4 یا 5 تیر ماه قرعه کشی انجام می شود.
برنامه زنده "مجله هندبال" روز شنبه دوم تیر با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)