ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

تلاشها برای همراه کردن لژیونرهای هندبال در بازیهای آسیایی

برنامه "مجله هندبال" روز شنبه 30 تیر با حضور علیرضا پاکدل، نائب رئیس فدراسیون هندبال به موضوع حضور یا عدم حضور لژیونرها در بازیهای آسیایی پرداخت.

1397/04/31
09:06

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا پاکدل، نائب رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به اینکه در تقویم جهانی فدراسیون هندبال بازیهای آسیایی دیده نشده و درنتیجه باشگاه های خارجی می توانند از حضور ورزشکاران در تیم ملی ممانعت بعمل آورند در این رابطه اظهار کرد: ما در این زمینه با مشکل مواجه شده ایم و هنوز تعدادی از بازیکنان لژیونر ما که در باشگاه های رومانی و آلمان بازی می کنند، وضعیتشان برای همراهی تیم ملی قطعی نشده است.
وی ادامه داد: پویا نوروزی نژاد، یکی از مهره های کلیدی و ارزشمند ما بود ولی رایزنیهای زیادی که فدراسیون و سرمربی انجام داد به نتیجه نرسید و دیگر روی او حساب نمی کنیم. متاسفانه یکی دیگر از بازیکنان ما نیز در همین پست در اردو آسیب دیده است.
پاکدل تصریح کرد: وضعیت برادران استکی هم هنوز مشخص نیست و همه تلاشها مبنی بر این است که آنها را در اختیار داشته باشیم و در این رابطه حتی رایزنی دیپلماتیک هم انجام خواهد شد. بابا صفری، موسوی و شاهو نصرتی موافقت باشگاه هایشان جلب و تیم ملی را همراهی خواهند کرد. به هر حال، در صورتیکه که لژیونرها نتوانند تیم ملی را همراهی کنند، براساس موجودی فعلی که 19 نفر بازیکن در اردوی قطر هستند؛ نفرات را جایگزین خواهیم کرد.
برنامه زنده "مجله هندبال" روز شنبه 30 تیر با اجرای حسین شریفی پخش شد. این برنامه هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)