ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

قهرمانی فولاد مبارکه اصفهان در لیگ برتر هندبال

برنامه "مجله هندبال" روز شنبه 11 اسفند با حضور مراد کرمی، رئیس سازمان لیگ هندبال به موضوع مسابقات لیگ برتر هندبال پرداخت.

1397/12/12
08:51

به گزارش رادیو ورزش؛ مراد کرمی، رئیس سازمان لیگ هندبال پیرامون مسابقات لیگ برتر هندبال و نتایج آن اظهار کرد: مسابقات لیگ برتر از اوایل مهر ماه شروع شد و امروز بعد از انجام 72 بازی در 18 هفته به پایان رسید. تیمهای فولاد مبارکه اصفهان با 28 امتیاز، زاگرس اسلام آباد با 24 امتیاز و فراز بام دهدشت با 23 امتیاز مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.
وی عنوان کرد: سطح مسابقات خوب بود. تعدادی از بازیکنان خوب ما لژیونر هستند ولی بازیکنان جوان خوبی در لیگ بودند که تقریبا توانستند جای آنها را بگیرند. شاهد بازیهای خوبی بودیم. اکثر مسابقات با اختلاف یک یا دو گل تمام شدند. فاصله امتیازات هم خیلی کم بود.
کرمی تصریح کرد: لیگ با یکی دو هفته تاخیر برگزار شد ولی برنامه ما این بود که نیمه اول اسفند بازیها تمام شود که خوشبختانه همینطور هم شد. به جز چند مسئله حاشیه ساز بازیهای خوبی برگزار شد. داوریهای خوبی هم داشتیم. البته هندبال بازی درگیرانه ای است و اشتباه در داوری پیش می آید.
وی اعلام کرد: حق الزحمه داوران در دور رفت پرداخت شده و دور برگشت هم بزودی پرداخت می گردد. امیدوارم در آینده شاهد مسابقات خوبی باشیم تا تیم ملی قویتری داشته باشیم.
برنامه زنده "مجله هندبال" روز شنبه 11 اسفند با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)