ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

برنامه های رئیس جدید فدراسیون هندبال

برنامه "مجله هندبال" روز شنبه 25 اسفند با حضور علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال به بررسی برنامه های رئیس جدید فدراسیون پرداخت.

1397/12/26
10:23

به گزارش رادیو ورزش؛ مجمع فدراسیون هندبال به منظور تعیین رئیس چهار سال آینده این فدراسیون دوشنبه 20 اسفند برگزار شد و طی آن علیرضا پاکدل به عنوان رئیس جدید این فدراسیون انتخاب شد.
علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال پیرامون برنامه های خود اظهار کرد: ما مشکلات ساختاری و ریزی داریم که جلوی پای ماست. قطعا تا آنها را برطرف نکنیم نمی توانیم به برنامه های اصلی و بزرگی که هدف و مد نظرمان هست، برسیم.
وی ادامه داد: بلافاصله نسبت به تشکیل کمیته فنی و سازمان تیمهای ملی اقدام خواهیم کرد تا بتوانیم رده های سنی بخصوص آقایان را سامان دهی کنیم. مربیان تیم ملی توسط کمیته فنی انتخاب خواهند شد. با تصمیم گیری بزرگان و متخصصین این رشته کارها انجام خواهد شد تا کم کم به سطح اول هندبال آسیا و 4 تیم برتر قاره نزدیک شویم و سپس طی برنامه ریزی بلند مدت سهمیه جهانی را کسب کنیم.
پاکدل عنوان کرد: سال آینده چند رویداد مهم را پیش رو داریم. قصد داریم زودتر کار را شروع و عملیاتی کنیم تا مسائل و مشکلات را تا آنجا که می توانیم برطرف کنیم و با استفاده از یک تیم چابک، قوی و کارآمد برنامه ها را پیش ببریم. در دو سال گذشته و در زمان فدراسیون علیرضا رحیمی زحمات زیادی برای تیمهای نوجوانان وجوانان کشیده شد و برنامه ریزی خوبی هم صورت پذیرفت. تیم بزرگسالان ما که چندین سال در آسیا صاحب مقام بودند ولی بعد از آن سازندگی انجام نشد و شکاف بزرگی اتفاق افتاد. امیدواریم دو تیم نوجوانان و جوانان را با برنامه ریزی به بدنه تیم ملی بزرگسالان تزریق کنیم. ضمن اینکه از پتانسیل بازیکنان خوبی که در اروپا داریم نیز استفاده کنیم.
رئیس فدراسیون هندبال در مورد بکارگیری مربی خارجی برای تیم ملی گفت: اگر بخواهیم مربی درجه 2 یا 3 اروپا را بیاوریم، مربیان داخلی ما کارآمدتر هستند. اگر بستر مهیا شود و با جذب اسپانسر شرایط مالی فراهم شود، مربی طراز اول و با دانش خارجی می آوریم چون به هندبال ما کمک خواهد کرد.
پاکدل در پاسخ به اینکه آیا کادر فدراسیون را تغییر خواهد داد، بیان کرد: یکی دو ماه مسائل را بررسی می کنیم و افرادی که توانمند هستند و به پیشرفت روند کار کمک می کنند و با من همفکر و همسو هستند، در خدمت آنها خواهم بود. هر جا نیز نیاز به تغییر باشد، اقدام خواهد شد. از همین جا درخواست می کنم، عزیزانی که توانایی دارند به مجموعه ما کمک نمایند. همچنین از شما و همکارانتان که نقش ارزنده و پر رنگی در برنامه "گپ آهنگ" رادیو ورزش و مناظره کاندیداهای فدراسیون هندبال داشتید که باعث شد مجمع انتخابی هندبال با دید بهتری انتخابشان را انجام دهند، تشکر کنم. قطعا رادیو ورزش می تواند در بقیه مسیر هم کمک شایانی به هندبال کند.
برنامه زنده "مجله هندبال" روز شنبه 25 اسفند با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)