ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

اهداف و برنامه های هندبال در سال جدید

برنامه "ورزش ایران هندبال" روز شنبه 17 فروردین با حضور علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال به بررسی اهداف و برنامه های این فدراسیون در سال جدید پرداخت.

1398/01/18
12:39

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال پیرامون اهداف و برنامه های فدراسیون در سال جدید اظهار کرد: کار سختی را پیش رو داریم. ما قدری از سطح هندبال آسیا فاصله گرفته ایم. بعلاوه باید برنامه ها و شاخص های مد نظر را به مرحله اجرا در بیاوریم و ساختار مناسبی را ایجاد کنیم. از پیش رو برداشتن مشکلات هندبال خصوصا حواشی آن مهمترین کار من است تا این تنشها و مسائل را بتوانیم کنترل و وحدت را در خانواده هندبال حکمفرما کنیم.
وی ادامه داد: من وابسته به هیچ گروه خاصی نبودم و در انتخابات تنها کاندید مستقل بودم. از این به بعد هم تلاش ما این است که تمرکزمان روی کار باشد. کارها زیاد و سخت هستند و باید از همه پتانسیل هندبال استفاده کنیم. بعلاوه ارتباط سازنده ای با رسانه های گروهی داشته باشیم. در یک فضا و جو خوب اعضا کادر فنی تیم ملی را مشخص کنیم. قول داده ایم که این موضوع را به سمت سازمان تیم ملی و کمیته فنی ببریم. تا یکی دو هفته آینده کمیته فنی تشکیل خواهد شد. بعلاوه مربیان تیم پایه و بزرگسال سریعا انتخاب خواهند شد چون چند رویداد مهم مثل انتخابی المپیک و قهرمانی جهان را در پیش داریم. تیم ملی ساحلی نیز چند ماه آینده عازم مسابقات قهرمانی آسیا در چین می شوند. تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با استفاده از کلیه ابزارها هندبال را به جایگاه شایسته اش در سطح آسیا برسانیم.
پاکدل تصریح کرد: هر کس بتواند به هندبال ما کمک کند و پتانسیل لازم را داشته باشد و گذشته ورزشی درخشانی هم در هندبال داشته باشد قطعا از آن نفرات استفاده خواهیم کرد. در کمیته ها از افراد متخصص، نخبه، جوان و با برنامه استفاده خواهیم کرد. با چند باشگاه خوب هم صحبت کرده ایم و از سال آینده به لیگ ما اضافه می شوند. برگشت به سطح اول آسیا در کوتاه مدت امکانپذیر نیست و زمان می خواهد تا ما سازمان دهی کرده و برنامه ریزیها را اجرا کنیم. این امر در بازه زمانی میان مدت امکان پذیر خواهد بود و تمام تلاشمان را می کنیم که این اتفاق بیفتد.
برنامه زنده "ورزش ایران هندبال" روز شنبه 17 فروردین با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)