ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

اعلام سرمربی و اعضای کمیته فنی فدراسیون هندبال

برنامه "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 14 اردیبهشت با حضور علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال به موضوع انتخاب اعضای کمیته فنی هندبال پرداخت.

1398/02/15
08:39

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال پیرامون بی نتیجه ماندن مجمع انتخاباتی هیئت هندبال کرمانشاه اظهار کرد: مجمع انتخاباتی کرمانشاه باطل نشده است. از 17 عضو حاضر در مجمع انتخاباتی، 9 نفر آنها به حمیدرضا عزتی و هشت نفر هم به سجاد اعظم رای دادند که برای ریاست آنها بر هیات طبق قوانین (نصف کل آرا + یک رای) کافی نبود و مجمع به دور دوم کشیده شد.در دور دوم نیز همان نتایج دور اول بدست آمد. چون اختلاف نظر در تفسیر آئین نامه بود قرار شد که گزارش را به امور مجامع وزارت ورزش ارسال کنیم و بزودی این موضوع حل و رئیس هیئت معرفی می گردد.
پاکدل درخصوص انتخاب اعضای کمیته فنی هندبال عنوان کرد: چند هفته درگیر این موضوع بودیم و تلاش کردیم براساس شاخصه ها نفرات را انتخاب کنیم. اعضای کمیته فنی انتخاب شده عبارتند از محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون، مهدی اخوان، قاسم شعبان پور، محسن جهان پناه، سید حسن افتخاری، ایرج رضایی، علی حبیبی، تیمور درزابی، غلامحسین نیکویی، محسن اخگر و اکبر ریاحی است. همچنین از بین گزینه های مختلف علیرضا حبیبی به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شد.
وی با گلایه از انتقاداتی که ازاقدامات فدراسیون و از جمله انتخاب اعضای کمیته فنی شده در این رابطه بیان کرد: یک ماهی است که فدراسیون کارش را شروع کرده و هر قدمی که برداشته می شود، افرادی جلوی آن می ایستند. در فدراسیون بروی همه پیشکسوتان باز است و از نظرات استقبال می کنیم. شاید انتخاب ما در کمیته فنی صددرصد درست نباشد ولی هدف ما این است که قدم مثبتی برای هندبال برداشته شود و انتخاب اصلح داشته باشیم. هندبال ما از آسیا فاصله گرفته و یک شبه هم درست نمی شود و به یک برنامه بلند مدت نیاز دارد. در این راستا چهارشنبه گذشته در مورد تدوین برنامه استعدادیابی جلسه ای برگزار شد تا یکسان سازی در سطح کشور داشته باشیم و خلا پشت تیم ملی را پر کنیم.
برنامه زنده "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 14 اردیبهشت با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)