جهان ورزش (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

نگاهی به توسعه هندبال در استان زنجان

برنامه "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 19 مرداد در گفتگو با محمدجواد پازوكی، رئیس هیئت هندبال استان زنجان به بررسی وضعیت هندبال در این استان پرداخت.

1398/05/20
09:32

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ محمدجواد پازوكی، رئیس هیئت هندبال استان زنجان پیرامون اقدامات این هیئت جهت توسعه هندبال در این استان اظهار كرد: مدیران كل ورزش و جوانان استان بخصوص مدیر كل جدید از نظر سخت افزار، نرم افزار و مالی رسیدگی خوبی كرده اند. مشكل اصلی ما ماده 88 و به مزایده گذاشتن سالنهاست.

وی ادامه داد: مهمترین موضوعی كه پیگیر آن هستیم، استعدادیابی فنی است كه سعی كرده ایم به نحو احسن به انجام برسانیم. بعلاوه با آموزش و پرورش همكاری خوبی داریم. به مدارس می رویم و در مسابقات استعدادیابی كمك می كنیم. همچنین فراخوان استعدادیابی داریم. در ضمن جشنواره مختلف در مكان های عمومی برگزار می كنیم.

پازوكی عنوان كرد: برای كشف استعدادها از خود ورزشكاران استفاده می كنیم تا كسانیكه به هندبال رغبت دارند را جذب كنند. همچنین با هیئتهای نزدیك به رشته ما مثل والیبال و بسكتبال همكاری داریم تا اگر جابجایی بازیكنان امكان داشته باشد، انجام گیرد. مثلا بازیكن والیبال تشخیص داده شود كه بهتر است در هندبال ادامه دهد یا بالعكس.

وی در ادامه بیان كرد: مربی و توپ رایگان به آموزش و پرورش می فرستیم. همچنین از سالنهای دیگر نهادها برای آموزش فرزندان پرسنل استفاده می كنیم و توپ و مربی می فرستیم.

رئیس هیئت استان زنجان در پایان تصریح كرد: شیوه برگزاری مسابقات لیگ خطرآفرین و با موقعیت اقتصادی كنونی همخوانی ندارد.

برنامه زنده "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 19 مرداد با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یك بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)