ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

نگاهی به توسعه هندبال در استان زنجان

برنامه "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 19 مرداد در گفتگو با محمدجواد پازوکی، رئیس هیئت هندبال استان زنجان به بررسی وضعیت هندبال در این استان پرداخت.

1398/05/20
09:32

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ محمدجواد پازوکی، رئیس هیئت هندبال استان زنجان پیرامون اقدامات این هیئت جهت توسعه هندبال در این استان اظهار کرد: مدیران کل ورزش و جوانان استان بخصوص مدیر کل جدید از نظر سخت افزار، نرم افزار و مالی رسیدگی خوبی کرده اند. مشکل اصلی ما ماده 88 و به مزایده گذاشتن سالنهاست.

وی ادامه داد: مهمترین موضوعی که پیگیر آن هستیم، استعدادیابی فنی است که سعی کرده ایم به نحو احسن به انجام برسانیم. بعلاوه با آموزش و پرورش همکاری خوبی داریم. به مدارس می رویم و در مسابقات استعدادیابی کمک می کنیم. همچنین فراخوان استعدادیابی داریم. در ضمن جشنواره مختلف در مکان های عمومی برگزار می کنیم.

پازوکی عنوان کرد: برای کشف استعدادها از خود ورزشکاران استفاده می کنیم تا کسانیکه به هندبال رغبت دارند را جذب کنند. همچنین با هیئتهای نزدیک به رشته ما مثل والیبال و بسکتبال همکاری داریم تا اگر جابجایی بازیکنان امکان داشته باشد، انجام گیرد. مثلا بازیکن والیبال تشخیص داده شود که بهتر است در هندبال ادامه دهد یا بالعکس.

وی در ادامه بیان کرد: مربی و توپ رایگان به آموزش و پرورش می فرستیم. همچنین از سالنهای دیگر نهادها برای آموزش فرزندان پرسنل استفاده می کنیم و توپ و مربی می فرستیم.

رئیس هیئت استان زنجان در پایان تصریح کرد: شیوه برگزاری مسابقات لیگ خطرآفرین و با موقعیت اقتصادی کنونی همخوانی ندارد.

برنامه زنده "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 19 مرداد با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)