ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

هندبال انتخابی المپیک، برد ایران مقابل کره

برنامه "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 27 مهر در گفتگو با علیرضا حبیبی، سرمربی تیم ملی هندبال به موضوع مسابقات هندبال انتخابی المپیک 2020 پرداخت.

1398/07/27
23:21

به گزارش رادیو ورزش ؛ تیم ملی هندبال کشورمان در نخستین بازی خود در رقابت‌های انتخابی هندبال برای حضور در المپیک 2020 توکیو، مقابل تیم کره‌جنوبی با نتیجه 28 بر 27 به پیروزی رسید. دومین بازی کشورمان روز یکشنبه مقابل بحرین خواهد بود.
علیرضا حبیبی، سرمربی تیم ملی هندبال پیرامون وضعیت تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیک 2020 گفت: من هیچ کاری را بدون امید و انگیزه قبول نمی کنم. می دانستم چه مشکلاتی در سر راه آماده سازی تیم قرار دارد. خیلی ها گفتند که ریسک بزرگی است که این مسئولیت را قبول کردم. با تمام وجود کار می کنیم تا حداقل اگر نتوانیم نتیجه قابل قبولی بدست آوریم، حضور شایسته ای داشته باشیم و بتوانیم چهره خوبی از هندبال کشور را به نمایش بگذاریم.
وی در ادامه افزود: اردوی آخر در قطر خیلی به ما کمک کرد. البته لژیونرها را در اردوهای تدارکاتی در اختیار نداشتیم و تنها چند لژیونر قبل از مسابقات به تیم پیوستند.در مقابل تیم ملی قطر و باشگاه الاهلی بازی داشتیم. با توجه به جوان و کم تجربه بودن بازیکنان روند رو به رشدی را شاهد بودیم. همچنین در بحث روانی و انگیزشی خیلی کار کردیم و با تیمی همدل، منسجم و بدون حاشیه ای کار را انجام می دهیم. تمام هم و غم ما کسب افتخار برای ایران است. پرانرژی و برای بردن وارد شده ایم و مهمتر از برد دیروز تلاش برای مسابقات بعدی است.
حبیبی در خصوص وضعیت آسیب دیدگی استکی اظهار کرد: استکی از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی شده و شاید امروز استراحت کند و قطعا برای بازی فردا می رسد.
برنامه زنده "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 27 مهر با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یک بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)