جهان ورزش (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

هندبال انتخابی المپیك، برد ایران مقابل كره

برنامه "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 27 مهر در گفتگو با علیرضا حبیبی، سرمربی تیم ملی هندبال به موضوع مسابقات هندبال انتخابی المپیك 2020 پرداخت.

1398/07/27
23:21

به گزارش رادیو ورزش ؛ تیم ملی هندبال كشورمان در نخستین بازی خود در رقابت‌های انتخابی هندبال برای حضور در المپیك 2020 توكیو، مقابل تیم كره‌جنوبی با نتیجه 28 بر 27 به پیروزی رسید. دومین بازی كشورمان روز یكشنبه مقابل بحرین خواهد بود.
علیرضا حبیبی، سرمربی تیم ملی هندبال پیرامون وضعیت تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیك 2020 گفت: من هیچ كاری را بدون امید و انگیزه قبول نمی كنم. می دانستم چه مشكلاتی در سر راه آماده سازی تیم قرار دارد. خیلی ها گفتند كه ریسك بزرگی است كه این مسئولیت را قبول كردم. با تمام وجود كار می كنیم تا حداقل اگر نتوانیم نتیجه قابل قبولی بدست آوریم، حضور شایسته ای داشته باشیم و بتوانیم چهره خوبی از هندبال كشور را به نمایش بگذاریم.
وی در ادامه افزود: اردوی آخر در قطر خیلی به ما كمك كرد. البته لژیونرها را در اردوهای تداركاتی در اختیار نداشتیم و تنها چند لژیونر قبل از مسابقات به تیم پیوستند.در مقابل تیم ملی قطر و باشگاه الاهلی بازی داشتیم. با توجه به جوان و كم تجربه بودن بازیكنان روند رو به رشدی را شاهد بودیم. همچنین در بحث روانی و انگیزشی خیلی كار كردیم و با تیمی همدل، منسجم و بدون حاشیه ای كار را انجام می دهیم. تمام هم و غم ما كسب افتخار برای ایران است. پرانرژی و برای بردن وارد شده ایم و مهمتر از برد دیروز تلاش برای مسابقات بعدی است.
حبیبی در خصوص وضعیت آسیب دیدگی استكی اظهار كرد: استكی از ناحیه همسترینگ دچار كشیدگی شده و شاید امروز استراحت كند و قطعا برای بازی فردا می رسد.
برنامه زنده "ورزش ایران، هندبال" روز شنبه 27 مهر با اجرای ارمنده بود. این برنامه هر دو هفته یك بار شنبه ها، ساعت 15 به مدت 55 دقیقه، از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)