جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

نائب رئیس بانوان هیئت ژیمناستیك استان تهران مطرح كرد: تحولات امیدوارانه هیئت ژیمناستیك استان تهران

معصومه پاشانجاتی، نائب رئیس بانوان هیئت ژیمناستیك استان تهران از تغییر و تحولات مثبت این هیئت استانی در برنامه جهان ورزش ژیمناستیك گفت.

1402/04/25
10:27

پس از اینكه سید‌جمال قاضی، سرپرست جدید هیئت ژیمناستیك استان تهران در مسند كار قرار گرفت؛ تغییر و تحولاتی در ژیمناستیك استان تهران رخ داد. پویایی بیشتری برای برگزاری مسابقات اتفاق افتاد. به خصوص در بخش بانوان كه جمعیت قابل توجهی از ژیمناستها را به خود اختصاص داده‌اند.

در روزهای گذشته رشته ژیمناستیك ریتمیك كه ویژه بانوان است در استان تهران برگزار شد و موید ایجاد حركتی نو برای ژیمناستیك كشورمان بود زیرا این مسابقات با استانداردی خوب و قابل توجه برگزار شد.

معصومه پاشانجاتی، نائب رئیس بانوان هیئت ژیمناستیك استان تهران در خصوص تغییراتی كه در این هیئت رخ داده به برنامه جهان ورزش رادیو ورزش گفت: پس از تغییراتی كه در هیئت ژیمناستیك استان تهران رخ داد؛ این روزها شاهد ترافیك پركاری هستیم. از كلاسهای مربیگری و دانش‌افزایی تا برگزاری مسابقات مختلف و پس از مدت‌ها سكون رویدادهای مختلفی در حال انجام است.

وی ادامه داد: از جمله این رویدادها می توانم به دوره‌های دانش افزایی مربیان هنری، كارگاه‌های آموزشی آشنایی با ریتمیك در اسلامشهر، برگزاری اولین المپیاد انتخابی استعدادهای برتر استان تهران با حضور قهرمانان این رشته و پیشكسوتان و همینطور مشخص كردن اعضای تیم تهران اشاره كنم.

پاشانجاتی توضیح داد: روز شنبه در استان تهران میزبان لیگ 21 تهران بودیم كه بالغ بر 100 ورزشكار حضور داشتند و شور و هیجان زیادی در میان ورزشكاران و خانواده‌های آنها حاكم بود. بعد از مدتها تعطیلی این مسابقات برگزار شد كه در آن پیشكسوتانی همچون جمیله سروری و تقوایی نیز حضور داشتند. این مسابقه از سطح بالایی برخوردار بود و از داوران بین المللی استفاده كردیم.

نائب رئیس هیئت ژیمناستیك استان تهران اظهار كرد: بعد از یك سال و اندی كه قرار بود كلاسهای مربیگری در استان تهران برگزار شود؛ بالاخره موفق شدیم مجوز آن را دریافت كنیم و اواخر هفته دو دوره مربیگری درجه 3 و یك كارگاه ارتقا و تمدید 3 به 2 برگزار خواهد شد. استان تهران بیشترین سهم متقاضی را در میان استانهای سطح كشور داشته و بالغ بر 100 نفر شركت كننده‌اند.

پاشانجاتی درباره عملكرد این مدت هیئت ژیمناستیك تهران تصریح كرد: ما كمیته‌های شاخه‌ها را فعال كردیم و رئیسان آنها مشخص شده‌اند. سعی شده از بهترین افراد پیشكسوتان و جوانان استفاده كنیم. برنامه‌های آنها مشخص شده و سازماندهی شده‌اند.

وی درباره اتفاق مثبتی كه قرار است در ژیمناستیك رقم بخورد گفت: فراخوان ترامپولین و تشكیل تیم ترامپولین استان تهران و برگزاری منظم و منسجم تمرین های آنها با توجه به كمبود امكانات سخت‌افزاری انجام شده و امیدواریم ورزشكاران تهرانی بتوانند در مسابقات آتی مقام خوبی را كسب كنند.

نائب رئیس بانوان هیئت ژیمناستیك استان تهران در برنامه جهان ورزش ژیمناستیك رادیو ورزش همچنین به دیدارها و نشست‌های تخصصی هیئت استان تهران با رئیسان و نواب رئیسان شهرستانهای استان تهران اشاره كرد و گفت: با بررسی نقاط قوت و ضعف شهرستانهای استان تهران برنامه‌های خوبی برای بخش شهرستان‌ها در نظر گرفته شد.

برنامه زنده "جهان ورزش ژیمناستیك" شنبه 24 تیر با اجرای یاور امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)