جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

صُحُفی خواه: تیم ملی ژیمناستیك بزرگسالان ب تشكیل خواهد شد

سرپرست شاخه هنری فدراسیون ژیمناستیك گفت: تیم ملی ژیمناستیك بزرگسالان ب تشكیل خواهد شد و به زودی آغاز به كار می‌كند.

1402/06/05
09:07

سیدرضا صُحُفی خواه سرپرست شاخه هنری فدراسیون ژیمناستیك در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش گفت: چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر ژیمناستیك كشور شاخه هنری بخش پسران در تبریز در حال برگزاری است.

وی افزود: از بیست و یك استان كشور، 67 ورزشكار در این رویداد شركت كرده‌اند.

صحفی‌ خواه با اعلام اینكه مسابقات بانوان دیروز تمام شد یادآور شد: این مسابقات در بخش بانوان پس از 4.5 سال و در بخش پسران پس از 4 سال برگزار شد.

وی گفت: از آقای حقدادی رئیس فدراسیون ژیمناستیك تشكر می‌كنم زیرا این مسابقات چندبار تا مرز لغو شدن رفت و اگر پیگیری‌های وی نبود وزارتخانه مجوز برگزاری نمی‌داد.

صحفی‌ خواه در مورد اینكه كدام یك از استان‌ها با تیم قوی‌تری در این رقابت‌ها شركت كرده‌اند، گفت: همان تیم‌هایی كه در سالهای اخیر مدعی بودند همچنان شانس زیادی برای مدال دارند.

وی گفت: اتفاق خوبی كه افتاده است این است كه آقای سیامك یوسفی از قهرمانان ملی ما، از طرف فدراسیون به عنوان استعدادیاب به مسابقات آموزشگاههای كشور در سنندج اعزام شد و داده های بسیار خوبی به ما داد. همچنین با ابلاغ رئیس فدراسیون، آقای یوسفی در مسابقات استعدادهای برتر در تبریز هم حاضر شد و در حال رصد ورزشكاران است.

صحفی‌ خواه اضافه كرد: به زودی اردوهای تیم ملی نوجوانان و جوانان را تشكیل خواهیم داد.

وی بیان كرد: تیم ملی ژیمناستیك بزرگسالان ب از میان ورزشكارانی كه می‌توانستند پشتوانه تیم ملی باشند، تشكیل خواهد شد در این رابطه مربیان از سوی فدراسیون ابلاغ گرفته‌اند و به زودی آغاز به كار خواهند كرد.

برنامه جهان ورزش ویژه ژیمناستیك یك هفته در میان روزهای شنبه راس ساعت 15:00، از رادیو ورزش موج fm ردیف 92 مگاهرتز پخش می شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)